جنیفر لوپز در میان جدایی از دختر الکس رودریگز پیام شیرینی ارسال کرد

[ad_1]

فقط به این دلیل که جنیفر لوپز و الکس رودریگز از هم جدا شدند به این معنی نیست که او رابطه خود را با بچه هایش پایان داد.

در 21 آوریل ، لوپز به اینستاگرام رفت و تولد 13 سالگی دختر رودریگز ، الا ، را تبریک گفت. لوپز در کنار یک عکس سیاه و سفید زیبا از آغوش گرفتن ، نوشت: “تولدت مبارک الا بلا”.

این خانواده ها از زمانی که لوپز و رودریگز در سال 2017 با یکدیگر رابطه برقرار کرده اند با هم صمیمی شده اند. رودریگز همچنین یک دختر 16 ساله به نام ناتاشا را با همسر سابق خود ، سینتیا اسکورتیس مشترک دارد. در کنار او ، لوپز دوقلوهای 13 ساله ، ام ماریبل موزیز و ماکسیمیلیان دیوید موزیز را با همسر سابقش مارک آنتونی مشترک است.

رودریگز همچنین یک پیام تولد برای دخترش به اشتراک گذاشت. “من فقط باور ندارم كه الا بلا امروز 13 ساله شود. دختر بچه من رسماً نوجوان است !!” او در عنوان یک ادای احترام ویدیویی ، که شامل سابق خود بود ، نوشت. “الا – هر روز بیش از آنچه تصور کنم مرا شگفت زده می کنید. شما باهوش ، بالغ ، با استعداد ، مراقب و خنده دار هستید. من به زن جوانی که تبدیل می شوید بسیار افتخار می کنم و از پدر بودن خود خوش شانس و سپاسگزارم. من خیلی دوستت دارم.”

جنیفر لوپز و الکس رودریگز رسماً نامزدی دو ساله خود را در 15 آوریل لغو کردند. امروز در روز پنجشنبه ، 15 آوریل. “ما به کار مشترک و حمایت از یکدیگر در مشاغل و پروژه های مشترک خود ادامه خواهیم داد. ما آرزوی بهترین ها را برای یکدیگر و فرزندان یکدیگر داریم. به خاطر احترام به آنها ، تنها اظهارنظر دیگری که باید داشته باشیم تشکر از همه کسانی است که سخنان مهربانانه و پشتیبانی خود را ارسال کرده اند.

فریزر هریسون / گتی ایماژ

با این حال ، گزارش های اخیر حاکی از آن است که لوپز با بازیکن بیس بال به دلیل مشکلات اعتماد ، رابطه را قطع کرده است. “اینکه او تقلب کرده یا نه مهم نیست. او ترس از آن را در هوا بین آنها تحمل نخواهد کرد “یک منبع گفت مردم.

اخیراً “مانند” اینستاگرام “در پایان لوپز” نیز از یک جدایی کمتر دوستانه صحبت می کند. هنوز هم خوب است که ببینیم خون بدی بین این زوج خوشبخت سابق رابطه آنها با بچه ها را آلوده نکرده است.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>