جنیفر لوپز و الکس رودریگز اعلام کردند که در میان شایعات جدایی هنوز هم با هم هستند

[ad_1]

جنیفر لوپز و الکس رودریگز جدایی خود را در 13 مارس رد کردند

لوپز و رودریگز در بیانیه مشترکی که توسط مردم.

یک منبع افزود: “آنها هرگز رسما از هم جدا نشدند و در این مورد صحبت نکردند اما هنوز با هم هستند. آنها یک تکه خشن را زدند. اما از هم پاشیده نشدند” ، یک منبع اضافه کرد که شایعات مربوط به رابطه رودریگز و افسون جنوبی“مدیسون LeCroy” “هیچ تاثیری در وصله خشن ندارد.”

این منبع توضیح داد: “او در جمهوری دومنیکن کار می کند و او در میامی است ، بنابراین دیدن همدیگر خصوصاً با قرنطینه و COVID سخت است.” “اما آنها می خواهند سعی کنند با هم بمانند.”

گزارش هایی مبنی بر اینکه این زن و شوهر از هم جدا شدند روز جمعه ، 12 مارس ظاهر شد. “یک منبع به مدت طولانی می گوید” مردم.

رودریگز و لوپز در مارس 2019 نامزد کردند و برای عروسی سال بعد برنامه داشتند – اما ویروس کرونا ویروس همه چیز را تغییر داد.

“شما می دانید که ما در مورد موارد مختلفی صحبت کردیم که باعث شد ما سال گذشته عروسی را به دلیل COVID ، به دلیل قرنطینه لغو کنیم ، و ما در واقع دو بار آن را انجام دادیم ، که مردم نمی دانند ، در کجا آن را داشته ایم لوپز به او گفت ، بارها – اول یکی لغو شد و سپس دومی نیز لغو شد – و بنابراین من نمی دانم به هالیوود دسترسی پیدا کنید در دسامبر سال 2020. “ما به نوعی اجازه دادیم که آن را برای یک ثانیه ادامه دهد.”

وی ادامه داد ، “من فکر می کنم ما فقط احساس می کنیم ،” بیایید فقط منتظر بمانیم. ” عجله ای نیست. خوب بودند. همه چیز عالی است وقتی زمان مناسب باشد این اتفاق می افتد. احساس می کنم الان رفتن و برگزاری یک عروسی بزرگ اولویت زیادی ندارد. زندگی به این معنا نیست. زندگی صرفاً لذت بردن از یکدیگر و گذران وقت و واقعاً سپاسگزار بودن از همه چیزهایی است که داریم. شما از سلامتی ، خانواده و توانایی ما در انجام همه کارهای بزرگ خلاقانه ای که انجام می دهیم آگاه هستید. ما در حال حاضر فقط با این مطالب فوق العاده رضایت داریم و فکر می کنم همین الان باید آن را حفظ کنیم. “

جنیفر لوپز در حال حاضر مشغول فیلمبرداری این فیلم است عروسی تفنگ ساچمه ای در جمهوری دومنیکن. در همین حال ، طبق گفته منبعی که رودریگز ، در حال آماده شدن برای فصل بیس بال در میامی است صفحه شش.

ما شما را با تمام و به روزرسانی ها در جریان خواهیم گذاشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>