جنیفر لوپز و بن افلک در حال بوسیدن هنگام شام در مالیبو – مشاهده عکس ها

[ad_1]

اگر از من نظر خود را در مورد نمایش عمومی محبتهای پیش از همه گیری می پرسیدید ، من بسته به روحیه خودم شکایت می کردم (و احتمالاً تقلبی جعلی). شاید این اسپینستر تلخ من بود که عمل می کردم ، اما PDA همیشه به نظر می رسید ، خوب …غیر ضروری در زمان های قبل ما آن را دریافت! تو عاشق شدی! آن را برای حفظ حریم خصوصی خانه خود یا حداقل حمام بار ذخیره کنید!

اکنون ، اگرچه ، بعد از یک سال به علاوه که در آن حتی لمس دیگران نیز تابو بود ، لحن من تغییر کرده است. ناگهان ، من صد در صد پایین آمده ام تا عشق را در تمام اشکال زننده آن جشن بگیرم. و وقتی فهمیدم که به غیر از جنیفر لوپز و بن افلک ، معروف به بنفی ، در هنگام صرف شام خانوادگی در نوبو در مالیبو دیده نشده است ، قلبم بلند شد.

همانطور که به تصویر دانه دار پیج سیکس از جن و بن نگاه کردم ، در جایی که به وضوح یک کلینچ پرشور بود (با دستش روی صورتش ، نه کمتر! جلوی خانواده!) ، حیرت زده شده بودم ، به اهمیت این مناسبت پی بردم. این هیچ ضربه ای به آرنج نبود ، هیچ ماسکی از طریق ماسک نبود. این جفت ستاره کاملاً فرانسوی بود (بله ، من دانش آموز کلاس ششم هستم) و تبادل بزاق آنها (ببخشید) باعث بازگشت PDA کامل شد

جیمز دیوانی
بن آری فاینگلد
بایگانی اخبار روزانه نیویورک

طی چند ماه یا چند هفته پیش بینی می کنم شاهد باشیم جوانان عاشق در سراسر کشور در ملا public عام دستان خود را به دور یکدیگر می پیچند. در حقیقت ، به طور خلاصه ، در آخر هفته گذشته که در بروکلین به سر می بردم ، کمتر از پنج جفت عاشق بیرون رفتن از همه جا – در پارک های عمومی ، کف رقص های شلوغ ، و – به طرز غم انگیز ، زیبایی – خط خارج از سینماهای Cobble Hill. بین ظهور تابستان و شهر نیویورک که به سرعت 70٪ واکسیناسیون می رود ، به نظر می رسد هیچ کس از راه دور تمایل به کنترل شهوت خود ندارد. و با مشهورانی مانند بن افلک و جنیفر لوپز با شجاعت همه جا را برای بوسه های نامرتب میانه شام ​​هموار می کنند ، چرا باید این کار را بکنند؟

این پست در اصل در Vogue.com منتشر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>