جنیفر لوپز و بن افلک در حال بوسیدن و شکار در خانه مشاهده شدند

[ad_1]

جنیفر لوپز و بن افلک به تنهایی باعث می شوند دوباره به عشق اعتقاد داشته باشم.

در تاریخ 15 ژوئیه ، این زوج در بیرون از یک عمارت 65 میلیون دلاری که گفته می شد هنگام شکار خانه در هولمبی هیلز (محله ای زیبا از لس آنجلس) در حال شکار بودند ، عکس گرفته شد. در عکس هایی که می توانید در اینجا ببینید ، افلک قبل یا بعد از گشت و گذار در خانه بوسه می زند.

این امر پس از گزارش های اخیر مبنی بر اینکه این زوج در حال برنامه ریزی برای برداشتن گامی عظیم در رابطه هستند ، حاصل می شود. یکی از افراد داخلی گفت: “بن و جن تقریباً هر شب را وقتی کار نمی کنند با هم می گذرانند.” هفتگی ما از این زوج ، که در ابتدا قبل از لغو نامزدی در سال 2004 شروع به معاشرت کردند. “آنها قصد دارند خیلی زود با هم زندگی کنند.”

با این حال، TMZ گزارش می دهد که افلک به راحتی در تور منزل خود لوپز را همراهی می کرد و این زوج “هنوز آماده نیستند که با هم جدا شوند … حداقل نه.”

گرچه آنها ممکن است آماده زندگی در یک سقف نباشند ، جنیفر لوپز اخیراً فاش کرد که “بهترین زمان” زندگی خود را می گذراند.

“من فوق العاده خوشحالم. من می دانم که مردم همیشه متعجب هستند. ‘چطور هستید؟ چه خبره حالت خوبه؟’ این است من هرگز بهتر نبودم. ”لوپز در مصاحبه ای در ماه ژوئیه گفت با Zane Lowe از اپل موزیک، مطابق مردم. “من می خواهم افرادی که به من اهمیت می دهند ، زیرا من خیلی به آنها اهمیت می دهم ، بدانند که من واقعاً به جایی در زندگی ام رسیده ام که خودم عالی باشم.”

او ادامه می دهد ، “و من فکر می کنم وقتی به آن مکان رسیدید ، اتفاقات شگفت انگیزی برای شما رخ می دهد که دیگر تصور نمی کنید در زندگی دوباره تکرار شود. و این جایی است که من در آن هستم. من عاشق تمام عشقی هستم که در حال حاضر به دنبالم می آید و همه آرزوهای خوب را. و من فقط می خواهم همه بدانند که بهترین زمان است. بهترین زمان زندگی من است. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>