جنیفر لوپز و بن افلک گزارش شده اند “Fallen for each other” in “Intense Way”

[ad_1]

انتظار نداشته باشید به زودی جنیفر لوپز و بن افلک وضعیت خود را رسمی کنند. حتی اگر لوپز و افلک قبلاً نامزد بودند ، گفته می شود که این بار تلاش می کنند این روند را کند کنند.

یک منبع می گوید ما هفتگی ، “در حال حاضر آنها با روند روبرو می شوند و برنامه ریزی می کنند تا هرچه بیشتر ملاقات کنند ، اما هنوز برخی از بحث ها وجود دارد که باید قبل از رسمی شدن علنی شود.”

گفته می شود که این دو اخیراً برای تعطیلات سریع به مونتانا رفته اند ، که “این ایده بن بود” ، از نظر این منبع ، که اضافه کرد ، “آنها اوقات خوبی را در آنجا گذراندند و فقط فشار آوردند و کنار یکدیگر بودند.”

کوین وینتر / گتی ایماژ

همانطور که گفته شد ، جنیفر لوپز و بن افلک ظاهراً “از نظر این منبع” بار دیگر به طرز شدیدی به جان یکدیگر افتاده اند ، اما “آنها نمی خواهند با چسباندن برچسب ها یا فشار بیش از حد به آنها چیزی زن بزنند.”

خودی اضافه می کند ، “وقتی زمان مناسب است و فرض می کنیم که همه چیز عاشقانه ادامه دارد ، احتمالاً یک یا دو ماه ، آنها احتمالاً به مقام رسمی اینستاگرام می روند یا در رستورانی در جایی دست به دست می شوند.”

اگر این واقعیت داشته باشد ، امیدواریم که در آینده انتظار یک سلفی بنیفر یا اولین فرش قرمز از آنها به عنوان یک زن و شوهر را داشته باشیم. در این بین ، گفته می شود که آنها فقط از نگه داشتن کلید جمع شدن خود در کمال لذت لذت می برند. یک منبع به او گفت: “او روزهای خوبی با بن داشت.” مردم در مورد سفر مونتانا “او با او خوشحال است و از گذراندن وقت با او لذت می برد.” یک خودی جداگانه گفت مردم از سابق ، “[Jennifer] چندین روز را با بن خارج از شهر گذراند. آنها ارتباط قوی دارند. این همه سریع و شدید بوده است ، اما جنیفر خوشحال است. “

در همین حال ، یک منبع به E می گوید! آنلاین ، “او می خواهد با بن یک ضربه به او بدهد. آنها واقعاً هرگز تعطیل نبوده اند و او همیشه فکر کرده است که چه چیزی می توانست بوده باشد. زمان هرگز مناسب نبود و آنها تاکنون در مکان های مختلفی بودند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>