جنیفر لوپز و طرفداران دیدی امیدوارند که بعد از اینکه خواننده رپ ارسال شیرین بازگرداند

[ad_1]

به نظر می رسد خبر جدایی جنیفر لوپز از الکس رودریگز رسماً راهی شان شانه “دیدی” شده است.

در تاریخ 27 مه ، رپ در اینستاگرام عکس برگشت پنجشنبه از یک زمان مهم در تاریخ موسیقی آمریکا را منتشر کرد: رابطه بسیار تبلیغاتی بین دیدی و جنیفر لوپز. این زوج در سال 1999 و پس از ملاقات در یک فیلم ویدیویی برای اولین آلبوم خود ، با یکدیگر رابطه برقرار کردند. این زوجین تا زمان جدایی در سال 2001 در سراسر روزنامه ها ، فرش های قرمز و حتی همه جا بودند TRL. یاد آوردن لباس ورساچه؟ این در اوج دوران Diddy-J.Lo بود.

گتی

دیدی لوپز را در عکس ، که نشان می داد این دو جفت دست نگه داشته اند و دیدی عرق نمادین شان شان جان را پوشیده است ، برچسب نزده و همچنین در مورد علاقه به ازسرگیری رابطه آنها چیزی نگفت. البته این مانع از این نمی شد که افراد در نظرات مقدار زیادی از هر دو را انجام دهند. یکی از کاربران تأیید شده اظهار نظر کرد: “به او بگویید برگردد به خانه” ، در حالی که دیگری اضافه کرد: “یاسس تنهاست!” برو او را بگیر … ” حتی Timbaland با سه مجموعه شکلک چشم به عکس پاسخ داد.

به جز ، لوپز در واقع مجرد نیست. اگر چیزی نشنیده باشید ، او و بن افلک سابق دیگر از اواخر آوریل در سراسر کشور دیده شده اند و گفته می شود “قرار ملاقات کامل” هستند.

“جن و بن هر دو از هر کدام بسیار راضی هستند [other] و از دیدن اینکه رابطه کجا پیش می رود بسیار هیجان زده هستند. ” هفتگی ما، “آنها دوستانه کامل هستند و با هم بسیار خوشحال هستند.”

اما سلام ، هیچ تأیید رسمی از هیچ یک از طرفین صورت نگرفته است ، اگرچه منبع دیگری اعلام می کند که اعلامیه قریب الوقوع است. در حالی که دیدار مجدد بننیفر برای بسیاری از طرفداران مطمئناً لحظه ای شادی آور است ، بازگشت به یک کشتی برگشتی دیگر هیچ ضرری ندارد.

این عکس متعلق به یک موزه است.

گتی

هنگامی که این زوج در سال 2001 از هم پاشیدند ، نمایندگان دیدی از لوپز به عنوان “عشق” او در اعلامیه نام بردند و به جهانیان پخش کردند که رپ هنوز احساساتی دارد. “آقای. Combs تأیید کرد که او و عشقش ، جنیفر لوپز ، در واقع از هم جدا شده اند. “، تبلیغ کننده او ، ناتالی موار ، در بیانیه ای که در روز ولنتاین منتشر شد گفت. در همین حال ، لوپز در مصاحبه ها به این نکته اشاره داشت که رپر وفادار نبوده است.

“دوران پفکی به نوعی یک دوران دیوانه وار و پررنگ در زندگی من بود. می دانید ، من و پافی هر دو در برانکس بزرگ شده ایم. ” باشگاه صبحانه. “او در کار موسیقی بود و این همه موفقیت را داشت. من تازه داشتم شروع می کردم و اولین آلبومم را ساختم که با او آشنا شدم. او در آن لحظه به نوعی مربی من شد. ما این نوع روابط دیوانه وار و پر سر و صدا را داشتیم که با یک انفجار پایان یافت. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>