جنیفر لوپز پس از جدایی از الکس رودریگز نقل قول بی رحمانه اینستاگرام را دوست داشت

[ad_1]

جنیفر لوپز و الکس رودریگز ممکن است به دنبال جدایی اخیر خود تصمیم گرفته باشند با هم دوست باشند ، اما ممکن است همه چیز آنطور که به نظر می رسد یکدست و سازگار نباشد.

این زوج سابق در سال 2017 خواستگاری خود را آغاز کردند و تا مارس 2019 نامزد شدند. پس از یک سری تاخیرهای مربوط به ازدواج COVID-19 ، شایعات تقلب و گزارش های جدایی ، این زوج در 15 آوریل اعلام کردند که خواستار ترک واقعی آن هستند. آنها در بیانیه مشترکی به گفتند: “ما فهمیدیم که به عنوان دوست بهتر هستیم و منتظر ماندن هستیم.” امروز. “ما به کار مشترک و حمایت از یکدیگر در مشاغل و پروژه های مشترک خود ادامه خواهیم داد. ما آرزوی بهترین ها را برای یکدیگر و فرزندان یکدیگر داریم. به خاطر احترام به آنها ، تنها اظهارنظر دیگری که باید داشته باشیم تشکر از همه کسانی است که سخنان مهربانانه و پشتیبانی خود را ارسال کرده اند. ”

با این حال ، یک “دوست” اخیر از ستاره پاپ در اینستاگرام باعث می شود طرفداران سوال کنند که این دو واقعا دوستانه هستند. در 16 آوریل ، پیروان لوپز متوجه شدند که وی یک نقل قول نه چندان محرمانه از نویسنده rh Sin را دو ضربه زده است. در این پست آمده است: “کاری نکنید که او به فکر او باشید.

حالا طرفداران او فکر می کنند که واقعاً چه چیزهایی بین جنیفر لوپز و الکس رودریگز رخ داده است. “اوه اوه ، jlo این پست را پسندید ؟!” یکی از کاربران از بسیاری نظر داده است. “چه خبر است!”

در همین حال ، همه چیز در خبرهای شبکه های اجتماعی A-Rod کمی بیشتر عصبانی است؟ یک روز قبل از اعلام خبر جدایی ، بازیکن سابق یانکی ها ویدیویی بسیار گویا برای داستان های اینستاگرام منتشر کرد که شامل مجموعه ای از عکس ها از روزهای شادتر با لوپز است ، از جمله یکی با نام های آنها در شن و ماسه. برای اینکه اوضاع کمی احساساتی تر شود ، می توانید “Fix You” ساخته Coldplay را در پس زمینه بشنوید – به طور خاص متن شعر ، “اشک از صورت شما جاری می شود”.

آیا رودریگز هنوز می تواند امیدوار باشد که با لوپز همکاری کند یا اینکه او در پایان رابطه 5 ساله آنها ماتم می زند؟ ما به طور قطع نمی دانیم ، اما احساسی داریم که باید مراقب هر دو منبع تغذیه آنها باشید.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>