جنیفر لوپز Just Got Blunt Curtain Bangs for Summer

[ad_1]

وقتی اکتبر گذشته جنیفر لوپز موهای پرده ای گرفت ، او به یکی از افراد مشهور تبدیل شد که از این سبک استقبال می کند. اکنون ، او چرخش خود را در ظاهر محبوب ارائه می دهد: موهای پرده ای مبهم.

کریس اپلتون ، آرایشگر لوپز ، در 13 مه چندین عکس از او در حالی که موهایش را لرزاند به اشتراک گذاشت. “نظر شما چیست [of] نگاه امروز پرده بلانت به JLO برخورد می کند؟ … »او نوشت. خودتان ، در زیر مشاهده کنید.

همانطور که در فوریه گذشته گزارش دادیم ، چتری های پرده تقریباً یک تملق چاپ جهانی هستند و نگهداری آنها بسیار کمتر از چتری های سبک “مستقیم” است. “چتری های پرده ای دروازه ورود به چتری ها هستند ، زیرا بسیار متنوع هستند ،” امیلی هسر ، به یک سبک در سالن کاتلر در شهر نیویورک گفت زرق و برق. “آنها به اندازه کافی بلند هستند که در صورت تمایل رشد می کنند یا عقب می روند ، اما می توان آنها را به یک شکل کوتاه تر نیز برش داد.”

الکس براون ، آرایشگر مشهور در مورد چگونگی کنترل راحت موهای پرده ای ، به ما گفت: “آنها تعهد نمی دهند که موهای شما را با گاز کامل پر کنند. آنها کار کمتری دارند و رشد آنها بسیار آسان است.”

و این را دریافت کنید: اپلتون در واقع در چند کلاس قبل برای ColorWow نکاتی را در مورد موی چتری کامل پرده ای نشان داد. وی گفت: “راز یک صدای خوب پرده بسته شدن شکل پیشانی است.” “من می خواهم از اسپری حجم دهنده ColorWow’s Raise the Root بر روی موهای خشک استفاده کنم ، سپس یک سشوار و یک برس بزرگ و گرد را بگیرید تا موها را به جلو و پایین بکشید ، در حالی که برای چند ثانیه مو را با آن گرم می کنید.”

خبر خوب این است که شما به ظاهر آرایشگر یا حتی سالن زیبایی نیاز ندارید تا ظاهر خود را بدست آورید – با انجام این مراحل آسان شش مرحله ای می توانید آنها را در خانه برش دهید. آماده نیستید که قیچی را بشکنید؟ مشکلی نیست در اینجا نکاتی در مورد چگونگی “ساختگی” چسب های پرده ای بدون برش با استفاده از ابزار حرارتی و یک ظاهر طراحی شده است. به معنای واقعی کلمه ، منتظر چه چیزی هستید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>