جنیفر هادسون با این مرطوب کننده داروخانه برای پوست درخشان قسم می خورد

[ad_1]

جنیفر هادسون اگر چند کاره نباشد ، هیچ چیز نیست. هنگامی که وارد مصاحبه Zoom خود می شوم ، او در حالی که هرمی از محصولات مراقبت از پوست را مشاهده می کنم در مقابل پیانوی زرق و برق دار خود نشسته است – جایی که من متقاعد شده ام او فقط چند ساعت گذشته را با کمربند آهنگ های آرهتا فرانکلین سپری کرده است. این Relayerist Whip Face Moisturizer SPF 25 است که J-Hud صبر نمی کند در مورد آن صحبت کند.

او می گوید: “من در مورد پوست و چیزهایی که روی آن استفاده می کنم بسیار خاص هستم.” زرق و برق و چه کسی می تواند او را سرزنش کند؟ او درخشان مثبت است و من ناگهان می خواهم رازهای او را برای همه چیز بدانم. وی درباره کرم ، که با یک کمپلکس آمینوپپتید و دارای SPF 25 تهیه شده است ، می گوید: “من سنگینی در مرطوب کننده را دوست ندارم ، بنابراین دوست دارم که این باعث می شود پوست من نفس بکشد”. پوست سالم است زیرا ضد آفتاب است. “

مرطوب کننده Olay Regenerist Whip SPF 25

مرطوب کننده صورت Olay Regenerist Whip SPF 25

و با توجه به سال شلوغ هادسون در پیش رو (او در زندگی نامه ای در نقش آرتا فرانکلین بازی می کند ، توجه، اواخر سال جاری) ، او تمام حمایتی را که می تواند بدست خواهد آورد. که در زرق و برقآخرین نسخه Big Beauty Questions ، برنده اسکار به اشتراک می گذارد که چگونه لحظات آرامش را در بین هرج و مرج پیدا می کند و موسیقی که باعث آرامش او می شود.

به چه یک قانون زیبایی قسم می خورید؟

فقط مطمئن شوید که روال مراقبت از پوست خود را انجام می دهید. از خود غافل نشوید ، خصوصاً در مواقعی مانند این موارد می توان خودت رو تهیه کن شما باید مطمئن شوید هسته شما درست است.

بهترین توصیه زیبایی که تاکنون شنیده اید چیست؟

مادرم می گفت تنها چیزی که می توانی در آن بهترین باشی این است که خودت باشی. و خیلی اوقات ما به دیگران یا تصویری که ایجاد می شود و انتظاراتی که انتظار می رود آن را برآورده کنیم ، نگاه می کنیم ، که احساس می کنم یک سو huge سو برداشت و تصور غلط است ، زیرا تنها راهی که می توانید بهترین باشید این است که وقتی خود هستید.

چطور یک لحظه را برای خودتان اختصاص می دهید؟

به طور معمول وقت زیادی برای خودم نمی گیرم ، اما واقعاً این را بیش از هر چیز دوست دارم. سازگاری با آنچه می خواهم ، آنچه دوست دارم و چگونگی ایجاد احساس در من بسیار مهم است. خیلی اوقات ما همه چیز و همه را جلوی خود قرار می دهیم و سریع انجام می دهیم. اما به محض اینکه زمان انجام کاری که می خواهیم انجام دهیم ، می رسیم ، “ما نیازی ندارم ، مجبور نیستم”. اما نه ، شما نیاز داشتن به. این همان چیزی است که من یاد گرفته ام و به من کمک می کند بیشتر خودم را در آغوش بگیرم. در پایان روز ، باعث خوشحالی شما می شود.

اگر می توانستید بقیه زندگی خود را فقط به سه محصول تکیه کنید ، چه چیزی خواهد بود و چرا؟

مرطوب کننده Olay Retinol 24 Night ، سرم شب Regenerist Retinol24 MAX و مرطوب کننده صورت Regenerist Whip SPF25 که قبلاً به آنها اشاره کردم.

مرطوب کننده شبانه Olay Regenerist Retinol 24 Max

مرطوب کننده شب Olay Regenerist Retinol 24 MAX

سرم شبانه Olay Regenerist Retinol24 Max

سرم صورت شبانه Olay Regenerist Retinol24

عطر شما چیست؟

من مورد خاصی ندارم اما رایحه خاصی را دوست دارم. اگر شمع دارم ، دوست دارم بوی شکلات یا کلوچه بگیرد. اگر عطر می پوشم ، وانیل و کارامل را دوست دارم. من از نظر مارک بزرگ نیستم ، اما اگر بوی مطبوعی بدهد ، همه طرفدار آن هستم.

عاشق چه رنگی روی ناخن های خود هستید؟

من الان یک بنفش آمتیست را دوست دارم.

موسیقی آماده شما چیست؟

که در روز متفاوت است. امروز باران می بارید ، بنابراین من در حالی که آماده می شدم یک موسیقی آرام و آرام می خواستم. به نظر می رسد روزی که باید تمام روز را بخوابید و داخل آن بمانید ، پس چرا آن را دنج نمی کنید؟ به همین دلیل امروز انتخاب من HER بود و آرامش بخش و شور و نشاط روز بود.

چقدر طول می کشد تا آماده شوید؟

اگر من مامور ماموریت هستم یا یک روز مدرسه ، این در مورد من نیست. من باید حرکت کنم ، چون همه چیز در مورد بچه است و ممکن است فقط 15 دقیقه وقت داشته باشم. اما اگر در یک روز جنیفر هادسون باشم ، این ممکن است حدوداً یکی دو ساعت طول بکشد! متفاوت است

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام در دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>