جوایز موسیقی Billboard Music Awards 2021 Carpet Red: بهترین لباس ها و ظاهر زیبا

[ad_1]

امیدوارم کارت اعتباری شما آماده باشد ، زیرا بعد از دیدن بهترین لباس های پوشیده در فرش قرمز Billboard Music Awards 2021 ، می خواهید خرید جدی انجام دهید.

رنگ ها و اشکال جسورانه و آماده برای تابستان موضوع این شب بود – به لباس های جرقه ای ، لباس های صورتی حبابدار و همه چیز با وضوح کم فکر کنید. و گرچه بهترین لباس های فرش قرمز جوایز موسیقی بیلبورد ممکن است برای یک شبانه روزی متوسط ​​کمی باشد ، اما این بدان معنا نیست که آنها هنوز هم نمی توانند به عنوان الهام بخش هیئت مدیره سبک تابستانی شما باشند. آلیشیا كیز را در نظر بگیرید: او كاملاً مرا متقاعد كرده است كه یك ست كاغذ صورتی و شلوار متناسب را بخرم. (من فقط شنل ابریشم را برای فرش قرمز می گذارم.)

تناسب اندام و ستارگان خوش لباس او را در جوایز موسیقی بیلبورد 2021 ، در زیر مشاهده کنید.

سوییوتی

غنی خشم

رپر “Icy Grl” بهترین عکس های شب را روی فرش قرمز جوایز موسیقی بیلبورد ارائه داد. با پوشیدن این لباس سرگرم کننده ، چه کسی نمی خواهد برخی از ظاهر را ارائه دهد؟ او یک لباس Giambattista Valli ، جواهرات Anabelachan و پاشنه های Casadei به تن کرده است.

آلیشیا کیز

غنی خشم

من قصد دارم آن را بگویم: این دختر در مراسم جوایز موسیقی بیلبورد با روپوش ، شلوار و تاپ سفارشی والنتینو در آتش سوخت.

او

غنی خشم

خواننده “Fight for You” (و برنده اخیر اسکار) با این شماره درخشان از Dior روی فرش قدم زد. Andddd اکنون من عینک آفتابی جدید را نیز به سبد خریدم اضافه می کنم.

پریانکا چوپرا جوناس

غنی خشم

پریانکا چوپرا جوناس با همسرش نیک جوناس که میزبان نمایش جایزه بود روی فرش قرمز قدم زد. این شماره فلزی به من احساسات جدی شر را می دهد ، همراه با لوازم جانبی جواهرات بولگاری.

گابریل یونیون وید

تاد ویلیامسون / NBC

این بازیگر لباس عمیق پرادا و الماس های بولگاری را با دم اسبی سرگرم کننده و سرگرم کننده ست کرد.

پادما لاکشمی

غنی خشم

سرآشپز برتر میزبان Padma Lakshmi فارغ از آنچه که می پوشد باورنکردنی به نظر می رسد ، اما این لباس در سطح دیگری است.

کلسی بالرین

غنی خشم

مینی دکور کیهانی خواننده کشور از این دنیا ناز است. ایده آل برای هر طرفدار فال.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>