جوایز BAFTA 2021: اینجا ستارگان خوش لباس (تاکنون)

[ad_1]

همانطور که این فصل جوایز تا حدودی عجیب آغاز می شود ، جوایز BAFTA 2021 در واقع (به طور عمده) به صورت حضوری برگزار می شود.

این مراسم دو شبه که از 10 آوریل آغاز شد ، به میزبانی آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون انگلیس برگزار می شود و دارای یک لیست مهمان غبطه برانگیز است: پریانکا چوپرا ، نیک جوناس ، بریجتون فیبی داینور ، سینتیا اریوو ، جیمز مک آویو ، فلیسیتی جونز ، گوگو مباتا-راو ، تام هیدلستون و … به طور حضوری در آن شرکت می کنند ، در حالی که مشاهیر دیگری مانند رز بیرن ، آندرا دی ، آنا کندریک و رنه زلوگر بزرگنمایی می کنند. خوشبختانه ، نگاه فرش قرمز به رویال آلبرت هال در لندن انتظارات را برآورده می کند.

در حالی که کیت میدلتون و پرنس ویلیام معمولاً در این مراسم پر ستاره حضور می یابند ، دوک کمبریج قصد داشت امسال به صورت انفرادی شرکت کند. متأسفانه ، او مجبور شد پس از مرگ پدربزرگش ، شاهزاده فیلیپ ، در 9 آوریل انصراف دهد.

علی رغم عدم حضور سلطنتی ، همه در حال آوردن مد بازی A خود هستند. Chopra نشان داد در دو گروه های خشن ، در حالی که تاج به نظر می رسد لباس Louis Vuitton ستاره Vanessa Kirby از فلز مایع ساخته شده است.

این رویدادها هنوز در جریان هستند ، اما در اینجا بهترین نگاه از جوایز BAFTA 2021 تاکنون نشان داده شده است.

پریانکا چوپرا در بولگاری و نیک جوناس در جورجیو آرمانی

گتی

آنا کندریک در زهیر مراد

گتی

سینتیا اریوو در لوئیس ویتون

گتی

Gugu Mbatha-Raw در لوئیس ویتون

گتی

ونسا کربی در ورساچه

زوئی مک کانل

فیبی داینور در لوئیس ویتون

گتی

ماریا باکالوا در جورجیو آرمانی

لزلی اودوم جونیور در ورساچه

آستین هارگراوی

دومینیک فیش بک

مارکوس اینگرام

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>