جوایز Glamour Women of the Year: فراموش نشدنی ترین لحظه ها در تاریخ 30 ساله این رویداد

[ad_1]

برقی که چگونه زرق و برق اعضای کارمندان گذشته و حال جوایز سالانه زنان سال را توصیف می کنند ، که سی امین سالگرد خود را در سال 2020 جشن گرفتند. هنگامی که این رویداد در سال 1990 آغاز شد ، روت ویتنی مدیر مسئول WOTY را تصور کرد – همانطور که ما آن را با عشق می نامیم – به عنوان شبکه ای از دستیابی به زنانی که برای الهام بخشیدن به دیگران برای رسیدن به اهدافشان دور هم جمع می شوند و این روحیه در دهه های بعدی باقی مانده است.

چند نمونه از این برق: در سال 1992 ، زمانی که در آن سال به آنیتا هیل احترام ویژه ای اعطا شد و همچنین هیلاری رودهام کلینتون ، کتی کوریک ، ووپی گلدبرگ و جکی جوینر-کرسی را به افتخار زنان سال اهدا کرد. یا در سال 2013 ، وقتی لیدی گاگا ، مالالا یوسف زایی و باربرا استرایسند همه در یک اتاق بودند. و در سال 2018 ، زمانی که کمالا هریس ، کریسی تیگن و ویولا دیویس از جمله کسانی بودند که جشن گرفته شدند.

زنان سال همیشه فرصتی نادر برای تیتان ها و شیشه های دنباله دار در سراسر صنایع بوده است تا یکدیگر را (و شما!) با سخنان خود ملاقات و انگیزه دهند. شما می توانید همه این موارد را در کتاب ما بخوانید زرق و برق: 30 سال زنانی که دنیا را تغییر شکل داده اند، اکنون در دسترس است ، که برخی از سخنرانی ها ، نقل قول ها و تاریخچه مورد علاقه ما را برجسته می کند.

در اینجا ، ما به لحظه ها و افتخاراتی که ساخته اند نگاه می کنیم زرق و برقزنان سال رویدادی است که باعث می شود ما نه تنها به برنامه ریزی دقیق و تولید ، بلکه به زن بودن خود افتخار کنیم. هر خاطره و حکایت نمایانگر هر چیزی است که رویداد سالانه به معنای غنی سازی ، توانمندسازی و بله ، زرق و برق است.

میشل لینسن / گتی ایماژ؛ سینتیا جانسون / گتی ایماژ؛ الیور موریس / گتی ایماژ

1990

اولین مراسم زنان سال در شهر نیویورک در اتاق نمادین رنگین کمان واقع در 65 طبقه بالاتر از مرکز راکفلر برگزار شد. از جمله افتخارات ماه نوامبر ، ماریان رایت ادلمن ، بنیانگذار صندوق دفاع از کودکان ، بود که در سخنرانی تکان دهنده خود گفت: “اگر دنیا را دوست ندارید ، آن را تغییر می دهید.”

به دنبال موفقیت سال فیلم بلند دیک تریسی و سرود پاپ “مثل دعا” ، مدونا به عنوان اولین ستاره جلد WOTY مجله انتخاب شد. زرق و برق روت ویتنی مدیر تحریریه این آیکون را در این مراسم ستایش کرد و به جمعیت گفت: “در حالی که همه 15 دقیقه یک فرد مشهور هستند و ستاره های رسانه ای می آیند و می روند ، مدونا هنوز هم آنچه را که می خواسته بدست می آورد ، هنوز در مرکز صحنه است ، هنوز موز بالا است ، هنوز فرمانده ارشد شرکت کاملاً موفق خود است. “

مادرم هرگز زنان سال را یک بار در سال نمی دانست. او می خواست شبکه ای از زنان تأثیرگذار ایجاد کند که به مرور ارتباطاتی که در آن جوایز برقرار کرده بودند ادامه یابد. به همین دلیل است که او برندگان گذشته را به عقب دعوت می کند – و بسیاری بازگشتند. اگر نه هر ساله ، پس هرچه بیشتر ممکن است. –فیلیپ ویتنی ، فرزند مرحوم روت ویتنی ، سردبیر سابق دفتر زرق و برق ، 1967–1998

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>