جورجیا می جگر از بازی با رنگ نمی ترسد

[ad_1]

قبل از همه گیری ، شما تمام وقت سفر می کردید. کدام شهر یا کشوری بیشترین الهام از زیبایی را به شما می دهد؟

باید توکیو باشد [for] آزمایش در آنجا و نیویورک نیز هست. من فقط نگاه مردم را در خیابان در منهتن و توکیو می دیدم ، و می دیدم که چگونه مردم واقعاً از سبک های مختلف استقبال می کنند. من وقتی مردم واقعاً آن را با آرایش و موهای بد بو مخلوط می کنند ، آن را دوست دارم.

تا آخر عمر می توانید فقط از سه محصول زیبایی استفاده کنید. آنها چیستند و چرا؟

برای مراقبت از پوست ، محصولات Isun را دوست دارم ، بنابراین هر یک از مرطوب کننده های آنها. باید یک ریمل خوب بگویم – پت مک گرات یا شارلوت تیلبری. من از هرچی نوع تیزتر خوشم میاد و سپس اکسیر موی ما. من هر روز آن را روی موهای خشک یا مرطوب استفاده می کنم و بسیار عالی است ، مخصوصاً وقتی در لس آنجلس هستم ، اگر فرار و موخوره داشته باشید. و من حتی آن را خشک نمی کنم. من فقط به نوعی دوست دارم موهایم را بچرخانم ، و این نگاه سریع من است.

ریمل شارلوت تیلبری Full Fat Lashes

ریمل شارلوت تیلبری Full Fat Lashes

ریمل حجم دهنده تیره و تار استار پت مک گرات

ریمل حجم دهنده تیره و تار استار پت مک گرات

اکسیر موی سفید لندن

اکسیر موی سفید لندن

کرم مرطوب کننده فیتو آنتی اکسیدان ISUN

کرم مرطوب کننده فیتو آنتی اکسیدان Isun

بهترین توصیه زیبایی که از مادر خود گرفته اید چیست؟

او بسیار جذاب است. و حتی بیشتر از من ، او واقعاً پذیرای تغییر است. بنابراین فکر می کنم ترسیدن نباشد. او فقط یک قرمز نیمه دائمی روی موهایش زده است – او فقط به دنبال چیزی است که در لحظه احساس می کند. این در مورد جعبه داخل شدن نیست. بنابراین بله ، فقط یادگیری پذیرفتن تغییر است. بسیاری از مردم نگران سن خود به اندازه طول مو یا نوع آرایش خود هستند و من همیشه فکر می کنم شما فقط باید با آن همراه باشید و نگران صحبت های جامعه نباشید. خوشبختانه ، ما افراد جوانی را که می خواهند موهایشان خاکستری باشد و افراد مسنی که می خواهند رنگ های بد بو را انجام دهند ، می بینیم. من فکر می کنم به عنوان زنانی که به ما گفته شده شما باید در یک سن خاص به روشی خاص رفتار کنید و فکر می کنم اکنون این مد از مد افتاده است.

روش مورد علاقه شما برای گرفتن لحظه ای برای خودتان چیست؟

من دوست دارم سگم را قدم بزنم و موسیقی گوش دهم. حدس می زنم نوعی کسل کننده هستم ، اما هر چیزی را در طبیعت دوست دارم ، یا حمام خوبی داشته باشم ، چیزی شبیه به آن آرامش بخش است.

الان در چه موسیقی هستید؟

خوب ، من به آلبوم جدید Wolf Alice گوش داده ام. آنها فقط یک کراپ با یک رنگ برای ما ساخته اند ، بنابراین من به آن گوش داده ام. اما من همیشه به R&B مربوط به مدرسه قدیمی برمی گردم.

اگر می توانستید یک چیز در مورد درک زیبایی را تغییر دهید ، چه در شبکه های اجتماعی و چه در هالیوود ، چه چیزی را می خواهید تغییر دهید؟

من فکر می کنم که در حال حاضر به آرامی تغییر می کند ، اما مثبت بودن بدن و در آغوش گرفتن ظاهر متفاوت و ، مانند ، چهره های طبیعی ، هر چه باشد. من فقط می خواهم ببینم همه از یکدیگر حمایت می کنند و یکدیگر را پاره نمی کنند و فکر می کنم این در صنعت مد تغییر زیادی کرده است و دیدن آن بسیار زیبا است.

زنانی که در حال حاضر بیشترین الهام را برای شما دارند چه کسانی هستند؟

خوب ، من مغرض هستم ، اما می گویم شریک تجاری ام ، الکس. او تمام مسیر خود را از لندن به اینجا رسانده و باردار است و ما در حال راه اندازی تجارت هستیم. من فکر می کنم که او یک ابرقهرمان است. و منظورم این است که من پنیر هستم ، همیشه می گویم خواهرانم و زنان خانواده ام. احساس می کنم همه واقعاً از یکدیگر حمایت می کنند. ما این گروه بزرگ از زنان هستیم ، بنابراین من دوست دارم در کنار همه آنها باشم. همه آنها کاملاً متفاوت هستند ، اما همه ما واقعاً کنار هم هستیم.

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>