جورج دبلیو بوش می گوید این مشکلی است که مردم از دوستی او با میشل اوباما متحیر شده اند

[ad_1]

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در مورد دوستانه خود با بانوی اول سابق میشل اوباما در تاریخ 20 آوریل صحبت کرد امروز، گفت: شوك عموم از روابط دوستانه آنها “نشان می دهد كه ما چقدر تلخ شده ایم” به عنوان یك ملت.

“بعد هرگز فراموش نخواهم کرد [Arizona senator John] من مراسم تشییع جنازه مک کین را دادم [Michelle Obama] آب نبات ، من فکر می کنم آن جنا بود [Bush Hager] که گفت ، “هی پدر ، تو روند مدی هستی ،” و من گفتم ، “اوه ، مطمئن نیستم که این به چه معنی است!” “او به یاد آورد. “و این میشل اوباما و من با هم دوستانه رفتار کردیم.”

نظرات در مورد دوستی آنها حدود شش دقیقه مصاحبه در زیر آغاز می شود ، که همچنین به موضوعات دیگری از جمله مهاجرت و آشوب در پایتخت در 6 ژانویه می پردازد:

رئیس جمهور دوم بوش همچنین تبادل قطره سرفه در CBS را یادآوری کرد و به نورا اودانل گفت که واکنش مردم را دید ، “این مرا شوکه کرد” مردم.

وی با بیان اینکه “مردم آمریکا از اینکه من و میشل اوباما می توانیم دوست باشیم بسیار متعجب شدند” افزود: “من فکر می کنم آمریکایی ها آنقدر در فکر خود دوقطبی هستند که نمی توانند جورج دبلیو بوش و میشل را تصور کنند این یک مشکل است. اوباما دوست بودن. “

خانم اوباما نیز درباره لحظه ویروسی غیر منتظره صحبت کرده است. در یک 2018 امروز ظاهر ، او به یاد آورد ، “این یک حرکت ساده بود. او داشت از سرفه می افتاد [his wife] لورا [Bush] و نگاهم را انداختم و گفتم ، “یک قطره سرفه به من بده” … اضافه خواهم کرد که آنها قطره های قدیمی سرفه بودند. این مسئله جالب است زیرا آنها در جعبه کوچک کاخ سفید بودند. “وی افزود:” من مثل این بودم که “چه مدت است که اینها را داری؟” او گفت ، “مدت طولانی ما بسیاری از اینها را داریم. “

آیا در تمام این مدت رد و بدل کردن قطره آب نبات و سرفه راز احزاب دو طرفه بوده است؟ کاندیداهای ریاست جمهوری برای سال 2024 ، اکنون می دانید دلارهای خود را در کجا سرمایه گذاری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>