جولی شات آکنه را سرگرم می کند

[ad_1]

وقتی آکنه بزرگسالان دارید ، به راحتی احساس می کنید که تنها فردی هستید که از سن 18 سالگی عبور می کند. با این حال ، هر جایی بین 12٪ و 22٪ زنان در سنین 26 تا 44 سالگی دچار آکنه می شوند و این تعداد روز به روز در حال افزایش است (از طرف دیگر ، فقط حدود 3٪ از مردان بزرگسال این بیماری را تجربه می کنند). در سری جدید ما خاطرات آکنه، ما از زنان با نفوذی که به طور اتفاقی دچار آکنه می شوند در مورد رابطه خود با پوست و محصولاتی که برای شاد نگه داشتن آن به آنها اعتماد می کنند ، می خواهیم. مورد بعدی: جولی شات ، بنیانگذار Starface.

بدون توجه به هر چیز ممکن است آکنه یک بار باشد ، اما وقتی در صنعت زیبایی کار می کنید ، فشار بیشتری برای داشتن پوستی کامل – یا حداقل پوستی بسیار خوب – ایجاد می شود. این چیزی است که جولی شات ، سابق است آی تی مدیر زیبایی و بنیانگذار مارک Starface مراقبت از پوست با آکنه مثبت ، از نزدیک می داند.

شات می گوید که در دوران دبیرستان و دانشگاه پوست او کاملاً شفاف بود ، اما هنگامی که کار خود را به عنوان ویرایشگر زیبایی آغاز کرد ، خود را در معرض شکست های مداوم دید. او به من می گوید: “وقتی در حرفه خود آنقدر جوان هستی ، فقط می خواهی معتبر به نظر برسی.” “برای من آکنه ، احساس کردم [people were thinking] “شما نباید بفهمید که چگونه از پوست خود مراقبت کنید ، این کار را اشتباه انجام می دهید.” “او به یاد می آورد با تکیه بر لباسهای سر -” نه کلاه زیبا که بخشی از لباس من بود “- به یک مراسم شام در تلاش برای پنهان کردن شکستگی مخصوص پیشانی.

شات همه چیز را برای پاک کردن پوست خود امتحان کرد ، هم به خاطر اعتماد به نفس و هم به خاطر روزنامه نگاری. او می گوید: “من از همه ماركهای مستقیم به مصرف كننده گرفته تا مراجعه به متخصصان پوست و تجویز نسخه ها سعی می كردم هر چیزی را امتحان كنم.” و من می گویم كه همه این شرایط را تشدید می كند. این خیلی زیاد بود ، خیلی درمان بود. ”

اما همه چیز بد نبود. در طول سال کار خود در سایت سبک زندگی که اکنون از بین رفته است XOJane ، وی توانست به طور مفصل درباره تجربه خود با پوست خود بنویسد و جامعه ای ایجاد کند. “این قبل از اینستاگرام بود ، بنابراین من می توانم تصاویر را در سایت به اشتراک بگذارم ،” جالب بود زیرا مردم واقعاً با آن ارتباط برقرار می کردند. جامعه بسیار زیادی در اطراف این تجربه وجود دارد. “

شوت علی رغم یافتن رفاقت ، آزمایشات درمانی را در 20 سالگی خود ادامه داد – از جمله یک صورت پزشکی که باعث شد “هیچ پوست روشنی روی صورت من نباشد” و یک داروی خوراکی که باعث ضعف وی شد ، دو بار. او سرانجام وقتی صحبت از مراقبت از پوست می شود ، رویکرد کمتری را رعایت می کند و کلاً آرایش صورت را فرو می ریزد و به جای آن ، با نگاه های سرگرم کننده چشم آزمایش می کند. او می گوید: “من با این واقعیت احساس راحتی کردم که اکنون پوست من دقیقاً همین است.” “[But] این قطعاً به عنوان یک جوان دشوار بود. ”

یکی از مواردی که به او کمک کرد تا از آن عبور کند – جدا از هورمون هایش که شروع به تسویه حساب می کند – شروع Starface در سال 2019 بود. مارک مثبت آکنه با تکه های جوش زرد و ستاره ای شکل روشن عرضه شد ، اما اکنون یک سری کامل از محصولات مراقبت از پوست را ارائه می دهد. او می گوید: “من فقط تصمیم گرفتم که به جهتی دیگر بروم – من مبتلا به آکنه هستم ، 10 سال است که روی آن تمرکز کرده ام.” “من پزشک نیستم ، اما آنچه می دانم این است که می توانید شیوه مردم را تغییر دهید احساس کردن در مورد پوست آنها ، پس شما واقعاً می توانید اوضاع را بهتر کنید. من خودم می دانم ، وقتی می توانستم فقط به آینه نگاه کنم و بگویم “نه ، من نمی خواهم این کار را انجام دهم ، مشکلی نیست ، 95٪ مردم نیز این مسئله را با من تجربه می کنند ،” احساس نمی کنم بد در مورد آن “

او می گوید وقتی که او برای اولین بار مارک تجاری را شروع کرد ، مردم کاملاً درک نکردند که چرا این وصله ها چشم نواز هستند. “مردم فقط به نوعی گفتند:” چرا کسی هرگز می خواهد جلب توجه به آکنه خود کند؟ مردم از آکنه های خود شرم دارند و هرگز نمی خواهند چنین کاری انجام دهند. “” او می گوید. “و من فقط اطمینان داشتم که این یکی از روشهای موفقیت آمیز پذیرش و مالکیت چیزی برای خودم خواهد بود. خیلی احساس شرمندگی کردم Schott می گوید وقتی یکی از تکه های Hydro-Star مارک تجاری را به پا می کند ، نه تنها جوش خود را انتخاب نمی کند ، بلکه به لطف فاکتور زیبا آن بلافاصله احساس بهتری دارد. “این به نوعی تمام هدف Starface بود. من همه چیز را با نتایج متفاوت امتحان کرده ام و هیچ یک از این موارد باعث بهبود روحیه من نشده و هیچ یک از آنها باعث افزایش عزت نفس من نمی شود. بنابراین چه کاری می توانیم در آنجا انجام دهیم؟”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>