جو دوسر پخته سراسر TikTok است و ما رسماً هوس داریم

[ad_1]

به یاد می آورید مثل یک سال پیش که همه در حال دوشیدن یک شب بودند؟ خوب ، آن جو دوسر به اندازه قطعات جانبی و شلوار جین لاغر است. این همه چیز در مورد جو دوسر پخته شده است ، و دستورالعمل های سریع و آسان برای غذاهای خوشمزه در TikTok منفجر می شوند.

ما مطمئن نیستیم که روند #BakesOats دقیقاً از کجا شروع شده است. به نظر می رسد گسترش طبیعی پدیده کیک ماگ است که حداقل چند سال قبل از TikTok قرار داشته است. و البته ، غذاهای مرسوم ، مد روز از زمان راه اندازی اصلی آن هستند. چند دقیقه را به پیمایش برنامه اختصاص دهید و مطمئناً با یک نوشیدنی فانتزی تهیه شده با یخ های فانتزی ، یک گلوله کاکائوی داغ ، قهوه دالگونای پف دار یا غلات پنکیک روبرو خواهید شد (دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد).

دستور العمل های جو دوسر پخته ویروسی تفاوتی ندارند. با یک پایه ساده شروع کنید: جو دوسر ، بکینگ پودر و نوعی مایعات مانند شیر جو دوسر. اکثر دستور العمل ها همچنین شامل عصاره وانیل و نمک است. وقت آن است که وقت آن است که در چیزهای سرگرم کننده ترکیب شوید: طعم دهنده ها و مواد افزودنی. از شکلات تلخ گرفته تا موز گرفته تا پودر پروتئین ، تقریباً هرچیزی را که می توانید در یک اسموتی یا بالای یک کاسه acai قرار دهید ، می تواند کاملاً در ترکیب شما باشد. بعضی از دستورها از آرد برای بافتی پف دار و شبیه کیک استفاده می کنند ، بعضی دیگر بیشتر به سلامتی کمک می کنند. سپس ، شما پخت!

در اینجا برخی از دستورالعمل هایی که مشتاقانه سعی می کنیم امتحان کنیم:

کیک هویج

چاشنی لیمو (وگان!)

نان موز

کوکی کره بادام زمینی

مافین گل جو دوسر با شکلات

این دستورالعمل ها ماه ها در اطراف برنامه شناور بوده اند – حتی یکی از محبوب ترین ها نیز شامل طعم های کدو تنبل “برای پاییز” است. و برخی دهها هزار پسندیدن دارند. این ترکیبی از شیوع پخت ناشی از همه گیری و اخلاق # زندگی در اینترنت است. هرکسی نمی خواهد ، یا وقت و منابع لازم را دارد ، یک وعده غذایی مفصل را از ابتدا درست کند … اما یک صبحانه فست فود با چنگ زدن و رفتن ، دیگر آن را قطع نمی کند. جو دوسر پخته شده به نوعی میان این موارد مناسب است: سیرکننده ، مغذی ، ساده اما با راه های زیادی برای افزودن چرخش خلاقانه خود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>