جیجی حدید می گوید او ساخته شده است تا احساس کند “خیلی سفید” است تا میراث عرب خود را در آغوش بکشد

[ad_1]

پدر و مادر شدن می تواند باعث شود همه چیز را در زندگی خود بررسی کنید ، اما از نظر جیجی حدید ، این یک ذره بین بر روی احساسی است که او با تمام زندگی خود داشته است. در مصاحبه با شناسه، جیگی در مورد نژاد مخلوط بودن و مبارزاتی که در تقاطع دو میراث داشته است شروع به کار کرد – خصوصاً در مورد تربیت دخترش ، خای.

در مصاحبه ، جیگی ، پدرش فلسطینی و مادرش هلندی است ، در مورد سفید گذراندن و امتیاز همراه آن صحبت کرد.

“در موقعیت های خاص ، احساس می کنم – یا احساس می کنم – خیلی سفید هستم که نمی توانم بخشی از میراث عرب خود را تحمل کنم. شما زندگی را طی می کنید و می فهمید که از نظر نژادی در کجا قرار می گیرید. ” “آیا آنچه هستم یا آنچه که دارم کافی است تا آنچه را که احساس می کنم درست است انجام دهم؟ اما پس از آن ، آیا استفاده از امتیاز داشتن سفیدی درون من ، درست است؟ آیا من مجاز هستم که به جای این طرف خودم صحبت کنم یا اینکه صحبت کردن در مورد چیزی است که من تجربه کافی برای شناختن آن را ندارم؟

زین مالک و جیجی حدید در روز تولد وی در 23 آوریل 2021 در شهر نیویورک دیده می شوند. تالار ریموند

جیگی به عنوان دختر والدین از دو میراث متفاوت گفت که او احساس می کند مانند “پلی” بین دو قومیت آنها است. “این چیزی نیست که والدینم تجربه کرده باشند یا اینکه واقعاً می توانند به من کمک کنند. این چیزی است که من همیشه در مورد تمام زندگی ام فکر می کردم ، “او گفت. جیگی ، در تربیت دختر خای با زین مالک – که انگلیسی و پاکستانی است – گفت که مشتاقانه منتظر صحبت در مورد زمینه های مختلف آنها است.

وی گفت: “من فکر می کنم که خی به همان شکلی بزرگ می شود که بتواند پلی باشد برای قومیت های مختلفش.” وی گفت: “اما من فکر می کنم اگر این مکالمه ها را داشته باشم و ببینم او از کجا آمده است بسیار خوب خواهد بود [with] آن ، بدون اینکه ما این را به او بگذاریم. آنچه از او ناشی می شود چیزی است که من بیشتر از آن هیجان زده ام و می توانم به آن اضافه کنم یا به سوالاتش پاسخ دهم ، می دانید؟ “

این پست در اصل در Teen Vogue ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>