جیل بایدن با قلب های روز ولنتاین چمن کاخ سفید را تزئین کرد

[ad_1]

یادآوری: روز ولنتاین فرا می رسد! خوشبختانه به نظر نمی رسید زوج اول فراموش کنند. بانوی اول ، جیل بایدن ، چمن را در خیابان 1600 پنسیلوانیا با قلب های غول پیکر روز ولنتاین تزئین کرد که پیام های شیرینی را به همراه داشت.

به نظر می رسد قلب های صورتی ، قرمز و سفید اوایل صبح 12 فوریه بر روی چمن قرار داده شده اند ، و آنها جملاتی مانند “وحدت” ، “مهربانی” ، “شفا” ، “عشق” ، “ترحم” ، “شجاعت” می گویند ، “” امید “و” صلح ” دفتر بانوی اول بیانیه ای منتشر کرد و توضیح داد که دکتر بایدن “به شوخ طبعی ، عشق به شگفتی ها و جشن گرفتن سنت ها شهرت دارد … این ولنتاین او به کشور است.”

امیدوارم ، او دقیقاً همانطور که ماه آینده روز سنت پاتریک برگزار می شود ، شرکت کند!

قلب ها “عشق ، جیل” امضا شده است. و در حالی که با لیوانهای نوشیدنی گرم و سگهایشان Champ and Major قدم می زدند ، بایدنس به چند سوال مطبوعات در مورد تعطیلات پاسخ داد. رئیس جمهور بایدن گفت که روز ولنتاین “روز واقعی همسر” است ، و او توضیح داد که در این اوقات تلخ “کمی شادی” می خواهد. جیل بایدن کت سرخابی پوشید ، فقط برای این که موضوع را ادامه دهد.

رئیس جمهور با کنایه گفت: “مطبوعات فکر می کنند برای آنها مناسب است.” او از گفتن آنچه همسرش را برای روز ولنتاین به دست آورده امتناع کرد ، زیرا هنوز چهاردهمین نیست. مرد خوب ، تعجب را مخفی نگه داشت. وی همچنین روز ولنتاین 2009 ، اولین سال خود به عنوان معاون رئیس جمهور را به یاد آورد ، هنگامی که دکتر بایدن و دانش آموزان دفتر وی را با قلبی تزئین کردند که “جو جیل را دوست دارد”.

رئیس جمهور همچنین در مورد خساراتی که بسیاری از آمریکایی ها پس از تقریباً یک سال کامل از خانواده های ویرانگر همه گیر احساس می کنند ، تأمل کرد. وی با تأیید غم و اندوه آنها گفت که کسانی که از دست داده ایم “هنوز در قلب ما هستند” ، افزود که او از تجربه می داند. (بایدن همسر و دختر اول خود را در یک تصادف رانندگی و پسرش بو را به علت تومور مغزی از دست داد.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>