جیل بایدن با لباس مراسم افتتاحیه المپیک پرونده ای برای نقاط پولکا درست کرد

[ad_1]

بازیهای المپیک توکیو رسماً آغاز شده است ، و بانوی اول دکتر جیل بایدن با پوشیدن یک لباس خال خال خال – و مهمتر از همه ، ماسک در مراسم افتتاحیه شرکت کرد.

از آنجا که بازی های المپیک امسال به روی تماشاگران بسته است ، بایدن یکی از معدود سکوها بود و امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه به او پیوست و با او گفتگو کرد. JustJared گزارش می دهد این اولین سفر انفرادی دکتر بایدن به خارج از کشور به عنوان بانوی اول است. او و جو بایدن رئیس جمهور اخیراً در مورد آنها گفتگو کردند Vogue در مورد تأثیر سفر بر ازدواج آنها. “ما باید راهی بفهمیم – و من این را صادقانه می گویم – تا بتوانیم برای هم زمان سرقت کنیم. من فکر می کنم این معامله است. ”

دیلن مارتینز – استخر ، گتی ایماژ

برای مراسم افتتاحیه المپیک ، FLOTUS یک لباس سفید با لکه های سیاه و سفید ، یک ماسک صورت آبی که نامش روی آن دوزی شده بود و مرواریدهای زیادی را انتخاب کرد: یک گردنبند چند رشته ای ، یک دستبند و گوشواره های متناسب. او این ظاهر را با پاشنه های کمر بند تیره و کیف پول کوچک کلاچ کامل کرد.

دیلن مارتینز – استخر ، گتی ایماژ

اگرچه شاید با توجه به شرایط COVID-19 به اندازه سایر مراسم افتتاحیه چشمگیر نباشد ، اما بدون شک این رویداد یک رویداد خاص بود. برای اولین بار در تاریخ المپیک ، به لطف حکم جدید کمیته بین المللی المپیک که به هر کشوری اجازه می دهد از دو پرچم دار استفاده کند ، تقریباً هر کشور حداقل یک پرچم دار زن داشت. IOC گفت: “با 49 درصد مشارکت زنان ، توکیو 2020 اولین بازی های المپیک برابر جنسیت خواهد بود.” (بنابراین ما کاملاً آن را توکیو 2020 می نامیم حتی اگر 2021 باشد؟ اگر شما این را بگویید ، اوکی دکتر.)

دیلن مارتینز – استخر ، گتی ایماژ

علاوه بر تشویق به تیم ایالات متحده ، دکتر جیل بایدن اخیراً به تبلیغ واکسن COVID-19 و در مصاحبه با مدیر مسئول خود ، ارزش تحصیلات دانشگاهی در جامعه پرداخته است. دکتر بایدن می گوید: “مردم باید بدانند که کالج عمومی سنگ قدم برای هر کاری است که می خواهند در آینده انجام دهند.” وی ادامه داد: “این مدارس چنین پایه های خوب و محکمی را فراهم می کنند. آنها بسیار پرورش می دهند. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>