جیل بایدن زنان سال کالج جامعه Glamour را غافلگیر می کند: تماشا کنید

[ad_1]

همانطور که ما در حال غربال کردن انبوه متقاضیان برای بودیم زرق و برقما در سال 2021 کالج زنان سال – کاملاً به دانشجویان دانشگاهی در سراسر ایالات متحده متمرکز شده بودیم – ما یک ایده داشتیم: آیا اگر بانوی اول ایالات متحده به نوعی درگیر شود چیزی نخواهد بود؟ مانند متقاضیان ، او همیشه تعادل بین کار و تعهداتی را که با خانواده و جامعه همراه است برقرار کرده است. و ، البته ، دکتر جیل بایدن مشهورترین مدافع ما برای کالج های جامعه و چگونگی کمک آنها به عدالت آموزشی است – او در دانشکده فنی و اجتماعی دلاور تدریس می کرد و از سال 2009 ، وی استاد انگلیسی در شمال است کالج جامعه ویرجینیا (NOVA).

دکتر بایدن پس از چند ایمیل و تماس های موفق Zoom با تیمش ، گفت که دوست دارد کمک کند و همینطور در اوایل ماه ژوئن زرق و برقسردبیر سردبیر سامانتا باری به واشنگتن دی سی رفت ، تا با او درباره ارزش بی چون و چرای م institutionsسسات کالج جامعه مصاحبه کند (اینجا را تماشا کنید) اما ما همچنین موفق شدیم برای دو نفر از متقاضیان خود که فکر می کردند امیدوار هستند ، غافلگیر شود بزرگنمایی برای مصاحبه با زرق و برق و در عوض با بانوی اول روبرو شدند که خبر دادند آنها به عنوان دو نفر از زنان کالج جامعه 2021 ما انتخاب شده اند.

این دو زن به طرز باورنکردنی موفق هستند. شما می توانید داستان های آنها را – همراه با پنج افتخار دیگر ما – در اینجا بخوانید اما یک عکس فوری در اینجا می بینید: تای موزلی ، 46 ساله ، در کالج جامعه سینکلر در دیتون ، اوهایو تحصیل می کند و یک معلم خصوصی محبوب در آزمایشگاه نویسندگی کالج است. او با موفقیت و برابری بر چالش های سلامت روان غلبه کرده است و فهمیده است که وبلاگ نویسی یک بیماری Cathartic است. در پخت و پز دو قطبی Tay ، او ستون های دوقلوی زندگی خود را با هم ترکیب می کند: آشپزی و آگاهی از سلامت روانی – هر دو دست به دست هم داده برای Tay. وی پس از فارغ التحصیلی قصد دارد تجارت کیترینگ خود را افتتاح کند.

کاترین هیلی ، 29 ساله ، در سال 2021 از کالج جامعه بریستول در فال ریور ، ماساچوست فارغ التحصیل شد و به عنوان والدین کلاس خود شناخته شد و در پاییز به دانشگاه براون می رود. داستان کاترین قدرتمند و صادقانه است ، باورنکردنی است: او با غلبه بر موانعی که شامل از دست دادن پدر و مادر ، بی خانمانی و یک دهه اعتیاد به مواد مخدر است ، او نه تنها مدافع آگاهی از بهبود است ، بلکه یک زن جوان فوق العاده شجاع است که دوره ای را می کشد که یک دوره قبلی است. نسخه خود هرگز نمی توانست تصویربرداری کند ، از جمله پذیرفته شدن در دانشگاه براون ، جایی که او امسال برای تحصیل در رشته روانشناسی در آنجا شرکت می کند.

فقط کافی است بگویم ، تعجب وقتی که هر دو زن در سیستم ثبت نام کردند و FLOTUS را که در Zoom منتظر آنها است دیدند ، کم توجهی است. این گفتگوها صمیمانه و صادقانه بود و اثبات می کند که مهم نیست که چند ساله هستید و قبلاً در چه موقعیت هایی قرار داشته اید ، کالج جامعه برای همه مناسب است و می تواند به موقعیت های واقعا باورنکردنی منجر شود ، همانطور که برای تای ، کاترین و تمام افتخارات سال 2021 ما

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>