جیل بایدن فقط به یک برنده معلم برتر سال 2021 یک سورپرایز باورنکردنی اعطا کرد

[ad_1]

دکتر جیل بایدن بانوی اول است ، اما در قلب او هنوز یک مربی است. دکتر بایدن در سراسر کشور پرواز کرد تا در Kermit R. Booker ، دبیرستان ابتکاری پسر نوادا در نوادا حضور یابد ، جولیانا اورتوبی ، معلم برتر سال ملی 2021 که اخیراً جایزه گرفته است. بانوی اول با حضور در کلاس با گلهایی که در دست داشت ، اورتوبی را غافلگیر کرد.

کلیپ های این دیدار شاد پخش شد CBS این صبح. این دو مربی همچنین در یک مصاحبه مشترک با گیل کینگ صحبت کردند. بایدن در برنامه صبح گفت: “من بسیار هیجان زده هستم زیرا ، می دانید ، جولیانا معلم ملی سال ما است ، و من امروز بسیار افتخار می کنم که یک مربی هستم.” “به جولیانا نگاه کنید – منظور من این است که او فقط نمونه یک معلم بزرگ ، یک مربی بزرگ است.”

اورتوبی در مورد این جلسه غافلگیرانه گفت: “من به وضوح دلخوش بودم.” “منظورم این است که بسیار شگفت انگیز است. و من بسیار ممنونم که تغییر مثبت ، تمرکزم روی آموزش است تا دانش آموزان ما را به آنچه نیاز دارند برسانند. خیلی زیباست. “

از جولیانا اورتوبی به عنوان «خانم زمین “در میان دانش آموزان آموزش ویژه او برای کار در زیبایی مدرسه و حمایت و اتحاد جامعه مدرسه با باغ ها و نقاشی های دیواری. مطابق بیوگرافی وی در وب سایت NTOY ، Urtubey به عنوان یک معلم مشترک در پیش دبستانی از طریق تنظیمات آموزش ویژه کلاس پنجم و به عنوان یک استراتژیست آموزشی در حال توسعه یک سیستم چند لایه پشتیبانی از مدرسه ، اجتماعی-عاطفی ، و مداخلات رفتاری.

دکتر جیل بایدن در مصاحبه خود توضیح داد که مربیان برای کشور بسیار مهم هستند. وی اذعان داشت: “برای مدت طولانی ، معلمان کم ارزش بودند.” “اما اکنون امیدوارم ، شما می دانید ، تمام آمریكا پس از این همه گیری دیده است كه معلمان چه كرده اند و چگونه از فرزندان ما مراقبت كرده اند. این زمان بسیار سختی بوده است و معلمان به این لحظه رسیده اند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>