جیل بایدن و کلی کلارکسون در مورد شوخی ترین قسمت Bridgerton Is Pure Gold شوخی می کنند

[ad_1]

دکترا دارنده ، معلم و علاقه مندان به روز ولنتاین – به ذکر نیست بانوی اول – جیل بایدن به صفوف بریجتون استن (ما پرشوریم ، و لژیون هستیم!) و مثل بقیه ما ، او آن را برای ام ، لباس دوست دارد. آره ، لباس که در کل مجموعه ادامه دارد. وقتی لباس لباس است ، این بهترین قسمت است. مطمئن.

ظاهر شدن در نمایش کلی کلارکسون، دکتر بایدن به چالش کشیده شد و گفت “بدون فکر کردن” اولین چیزی که از لیست کلمات به ذهن خطور کرد. این بخش با یک بخش آسان شروع می شود: تعطیلات؟ ساحل دریا! سپس ، کلارکسون برای کشتن وارد می شود:بریجتون

“اوم …” بایدن شرم آور است ، و قانون اول بازی “فکر نکن” را نقض می کند ، اما هرچه باشد. او سرانجام پاسخ می دهد: “لباس ، عاشقانه”. و این طور نیست که این عناصر در مجموعه مجموعه ای از دوره Regency Era رایج نیستند. فقط آنها چیزی نیستند که همه درباره آن صحبت می کنند. به یاد داشته باشید ، این مجموعه ای است که اشتون کوچر را وادار کرد فکر کند همسرش ، میلا کونیس ، در رختخواب خود در حال تماشای پورنو است. AF است بخارپز است.

“ما خیلی متفاوت هستیم. اولین کلمه من متفاوت بود. “، کلارکسون شوخی می کند و همان افکار ما را تکرار می کند.

در حالی که کلارکسون قهقهه می زند ، بایدن به صراحت می گوید که بازی را می داند و تمام فصل را دیده است. او گفت ، “خوب ، من می دانم از چه اپیزودی صحبت می كنی ،” و باعث شد كلاركسون مشخص كند ، “این ممکن است قسمت پنج باشد.” اگر هنوز تماشا نکرده اید (چگونه ؟؟؟) ، این اپیزودی است که در آن زن و شوهر مرکزی سیمون و دافنه ، به بیان دقیق آن ، استخوان بندی شده اند.

بعد از چند سوال سافت بال دیگر ، کلارکسون با صدای سریع “دنزل” FLOTUS ما را ناامید کرد. بایدن می گوید: “اوه عزیزم … خوش تیپ!” بله ، او است!

این دو همچنین لحظات قلبی بیشتری داشتند و در مورد بهبودی از طلاق صحبت کردند. بعداً ، جیل بایدن کلی کلارکسون را به دو سگ خانواده اش ، بایدن و چمپ معرفی کرد.

برگرد نمایش کلی کلارکسون دوباره ، دکتر بایدن! این خیلی سرگرم کننده بود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>