جیمی دورنان در “Barb and Star Go to Vista Del Mar” Will Blues قرنطینه شما را آسان می کند

[ad_1]

جیمی دورنان هنگام جهش از روی شن و ماسه ، پاهای پولو رنگ پسته خود را پاره کرده و پاهایش 180 درجه پهن می شود. او نوک های خود را نوازش می کند ، در حالی که موج سواری در برابر بدن طلایی اش می گذرد ، آواز می خواند ، چهره ای زن مرموز در چشم ذهن او.

نه ، مال من نیست 50 سایه خاکستری داستان هواداری با مضمون ساحل – bash؛ این است بارب و استار به ویستا دل مار می روند، اولین فیلم کریستن ویگ و آنی مومولو از زمان نامزدی اسکار برای ساقدوش عروس 10 سال پیش. تصور کنید اگر لیزا فرانک این نسخه را بازسازی کرد آستین پاورز فیلم هایی با قهرمانان زن میانسال – این همان است بارب و استار. مانند یک تمشک آبی در روز 90 درجه پایین می آید. این وسواس ، احمقانه و احمقانه است و ارزشش را دارد که وقت خود را صرف کنید – نزدیکترین و مطمئن ترین چیز در حال حاضر برای تعطیلات ساحل.

بارب و استار یک مسخره احمقانه باشکوه است – شخصیت ها آن را گوز احمقانه با شکوه می نامند – در مورد دو زن از غرب میانه (Wiig و Mumolo) که سعی می کنند “لرزش” خود را با سفر یک گال به سواحل فلوریدا برگردانند. در این روند ، آنها درگیر یک نقشه قتل می شوند که ادگار (دورنان) به نمایندگی از دکتر لیدی شیطانی (با بازی میگ نیز توسط ویگ بازی می کند) اقدام به عمل می کند. ادگار با بارب و استار ملاقات می کند و هر سه آنها قبل از شروع به کار با نوعی برج ایبل نبراسکان ، به نسخه تکنو “قلب من ادامه خواهد یافت” خرد می کنند. (خط وانت قابل تعویض بارب: “مردها من را نفرت انگیز می دانند و من با آن مشکلی ندارم.”)

آنی مومولو و کریستن ویگ روی جیمی دورنان سنگ زنی می کنند مجموعه شیرها / دروازه شیرها

دورنان در اینجا یک میان وعده کامل است – واقعاً یک بسته کوچک و روشن و روشن از کلوچه های وانیلی ، که التماس دارد تا بسته بندی نشود. نوار ما برای مردان صاف بسیار کم است ، و آنچه دورنان در اینجا انجام می دهد بیشتر داغ به نظر می رسد و مانند یک ورزش خوب عمل می کند ، اما این کار فریبکارانه ای است. ادگار آرزوی تعهد را دارد – او برای اینکه در یک “زن و شوهر رسمی” باشد هر کاری انجام می داد ، حتی یک شهر کامل را نیز می کشت. (نگران این نباشید!)

من تصور می کنم که او با کمک دو بدن ، روی شن و ماسه پیروت می کند ، یک آهنگ عاشقانه را کمرنگ می کند ، یک درخت خرما را براق می کند و آرزوی یک همسری سعادتمندانه با یک زن مسن را دارد. دورنان نقش خود را جلب می کند ، اما باید برای همیشه ممنون Wiig و Mumolo برای نوشتن آن باشد. (اگرچه ویگ از او خواسته است که فیلم “Imagine” بدبخت را بسازد ، بنابراین شاید آنها حتی یکسان باشند.) شخصیت Edgar یک پیروزی از یک نسخه از نگاه زن است و جهان برای وجود آن کمی بهتر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>