جیمی لین اسپیرز در شهادت محافظه کاری بریتنی سکوت خود را شکست

[ad_1]

جیمی لین اسپیرز سکوت خود را در مورد شهادت محافظه کارانه خواهرش بریتنی شکسته است.

به دنبال درخواست های پرشور بریتنی در دادگاه در 23 ژوئن برای پایان دادن به محافظه کاری 13 ساله ای که پدرش جیمی اسپیرز برپا کرده بود ، خواهر کوچکتر این ستاره به دلیل سکوت در این مورد با واکنش های جدی روبرو شد. اما در یک فیلم جدید احساسی که در تاریخ 28 ژوئن در اینستاگرام منتشر شده است ، جیمی لین در حمایت از خواهرش ظاهر شد.

جیمی لین گفت: “من فقط می خواهم یک ثانیه وقت بگذارم و به چند موضوع بپردازم.” مردم. او ابتدا با توضیح استدلال خود در مورد سکوت در برابر محافظه کاری علنی ، گفت که احساس می کند “جای من نیست” که صحبت کند تا زمانی که خواهرش اجازه داشته باشد خودش صحبت کند. اما اکنون که بریتنی گشوده است ، احساس می کند وقت آن رسیده که قطعه خود را بگوید.

“از روزی که به دنیا آمدم ، من فقط خواهرم را دوست داشتم ، دوست داشتم و از او حمایت کردم. منظورم این است که این خواهر بزرگ من است ، قبل از هرگونه این مزخرفات. من اهمیتی نمی دهم که آیا او می خواهد به جنگل بارانی و یک میلیون نوزاد در وسط ناکجا آباد داشته باشید ، یا اگر او می خواهد به همان روشی که قبلاً بارها آمده است برگردد و بر جهان تسلط یابد ، زیرا من از این طریق هیچ چیزی برای بدست آوردن یا از دست دادن ندارم زوی 101 ستاره ادامه داد. “این وضعیت به هیچ وجه روی من تأثیر نمی گذارد ، زیرا من فقط خواهر او هستم که فقط نگران خوشبختی خود هستم.”

مطابق با مردم، جیمی لین اسپیرز ادعا کرد که وی “بسیار آگاهانه” برای “فقط” شرکت در زندگی بریتنی اسپیرز به عنوان یک خواهر انتخاب کرده است و خود را پدر و مادر خود نمی داند. وی گفت: “من از 10 سالگی قبضهای freakin خود را پرداخت کردم.” “نه اینکه من به عموم مردم بدهکار باشم ، زیرا خواهرم می داند که من او را دوست دارم و از او حمایت می کنم … من خانواده ام نیستم. من شخص خودم هستم. و من برای خودم صحبت می کنم.”

جیمی لین همچنین به انتقاداتی که از طرف هواداران دریافت کرده پرداخت. “شاید من از روشی که عموم مردم دوست دارند با هشتگ در یک بستر عمومی حمایت نکردم ، اما می توانم به شما اطمینان دهم که خواهرم را خیلی قبل از اینکه هشتگی وجود داشته باشد حمایت می کنم و مدتها بعد از او حمایت خواهم کرد” او گفت. “… من به خاطر استفاده از صدایش بسیار افتخار می کنم. من به خاطر درخواست مشاوره جدید به او افتخار می کنم ، همانطور که سالها پیش به او گفتم که انجام دهد – آه ، نه در یک بستر عمومی بلکه فقط در یک مکالمه شخصی بین دو خواهر. “

“اگر پایان دوره محافظه کاری یا پرواز به مریخ یا هر جهنمی که او می خواهد انجام دهد تا خوشبخت باشد ، من از این 100٪ حمایت می کنم زیرا از خواهرم حمایت می کنم. من خواهرم را دوست دارم. همیشه داشته باش ، همیشه خواهی داشت. ” “تا زمانی که او خوشحال است. پس بیایید به دعا ادامه دهیم. همین.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>