جین لوی روزمره مراقبت از پوست خود را رها می کند

[ad_1]

زندگی جین لوی درگیری ای دارد که تقریباً همه ما می توانیم با آن درگیر شویم.

مادر لوی به عنوان یک دختر کوچک به او آموخت که ارزش او در ذهن و صدا و خوبی او است. او می گوید: “هرگز به من یاد نگرفتند كه به عنوان یك زن ارزش شما چقدر زیبا بودن است.” “این بزرگتر بود که بزرگتر شدم ، مانند:” این ارز رایج یک زن در جامعه ما است. “

هرچه بزرگ می شویم ، نادیده گرفتن اهمیت ظاهر ما – حداقل برای افراد دیگر – دشوار می شود. البته از نظر لوی این احساس بزرگتر می شود. او به سادگی می گوید: “من یک بازیگر هستم.” “کار من فیلمبرداری از چهره ام است.”

بسیار خوب ، بیشتر ما در نمایش های تلویزیونی پرفروش ، مانند لوی ، بازی نمی کنیم لیست پخش فوق العاده Zoey. مشاغل ما بیشتر درمورد مقاومت در برابر پیام دادن به رئیسان ما است: “RU از دست من عصبانی است؟” و کمتر در مورد قدم زدن روی فرشهای قرمز. اما اکثر زنان – اکثر مردم ، واقعاً این مبارزه را می دانند.

چگونه می توانیم با استانداردهای زیبایی شدید زندگی کنیم بدون اینکه این استانداردها ارزش ما را تعریف کنند؟ چگونه قرار است تعیین کنیم که کدام قسمت از صنعت زیبایی در واقع احساس زیبایی به ما می دهد و کدام یک احساس شکستگی می کنیم؟ و تا زمانی که ما مارپیچ می شویم ، در مورد این واقعیت که بسیاری از چیزهای زیبایی و سلامتی واقعاً سرگرم کننده هستند ، چه می کنید؟ و آرامش بخش است؟ در مورد این واقعیت که ، همانطور که لوی می گوید ، با خنده ، “من غرور دارم!”

لوی سعی می کند بر قسمتهایی از دنیای زیبایی تمرکز کند که در واقع احساس خوبی دارند. او می گوید: “من عاشق لمس شدن هستم.” “حتی انجام آرایش نیز برای من ماساژ است. من عشق گرفتن صورت من عاشق این هستم که مورد علاقه قرار بگیرم ، به آن توجه کنم – واضح است که من یک بازیگر هستم! ” او می خندد. “من همچنین از یافتن محصولات جدید لذت می برم ، شاید محصولی را پیدا کنم که به اندازه چیزهای دیگر گران نباشد.”

لوی می گوید که در یک روز خوب ، احساس خوبی نسبت به پوست خود دارد. اما در روزهای بد ، او تلاش می کند. او می گوید: “تمام زندگی من با نسخه ای از پسوریازیس در بدنم روبرو شده ام – این باعث می شود خودم آگاه باشم ، خارش می آورد و من را ناراحت می کند.” “من به هر متخصص طب طبیعی و طب سوزنی مراجعه کرده ام و خلاص شدن از آن برای من واقعا سخت است. من کاملاً با زنانی در آنجا ارتباط برقرار می کنم که از این طریق با پوست خود مبارزه می کنند. ” متاسفانه او هیچ درمان جادویی برای آن پیدا نکرده است. او می گوید: “چیزی که بیشترین کمک را می کند سالم ترین سبک زندگی است – اما من اساساً باید مانند یک راهبه زندگی کنم.” “اگر قند نخورم یا نخورم خیلی ضعف پیدا می کند ، اما این سرگرم کننده نیست!”

آنچه او برایش جالب می بیند محصولات است. او با خوشحالی می گوید: “من یک زن فاحشه هستم.” “من همچنین از یافتن محصولات جدید لذت می برم ، به ویژه یافتن محصولی که به اندازه چیزهای دیگر گران نباشد.” آیا چیزی فراتر از مبارزه با استانداردهای زیبایی ، ابتلا به پسوریازیس و دوست داشتن محصولات ارزان قیمت وجود دارد؟ به سادگی وجود ندارد. در مورد مشارکت جین لوی در ادامه مطلب بخوانید گلمور سریال ، روتین را رها کنید.

محافظت از آفتاب من

من از ضد آفتاب متنفرم. اما من آن را می پوشم! چیزی که واقعاً دوست ندارم ضد آفتاب زیر آرایش است. اما من نباید نگران این موضوع باشم زیرا وقتی کار نمی کنم به هیچ وجه آرایش نمی کنم. من سه ضد آفتاب مختلف دارم که دوست دارم – یکی التا ، یکی مرطوب کننده رنگی توسط ایلیا ، و سپس این مارک از هاوایی وجود دارد ، به آن ضد آفتاب Hana Nai’a Aromatherapy Hawaii Lavender می گویند. این مورد مورد علاقه من است زیرا آن حس فیلم را روی پوست شما ندارد و اصلاً بوی ضد آفتاب نمی دهد و احساس مسدود شدن منافذ پوست نمی کند. ترکیبات فقط عبارتند از: روی بدون پوشش نانو ، روغن جوجوبا ، قهوه قهوه ، و اسطوخودوس آلی. این به معنای واقعی کلمه فقط روغن های آلی و روی است.

EltaMD UV Clear Broad-Spectrum SPF 46

EltaMD UV Clear Broad-Spectrum SPF 46

ILIA Super Serum Skin Tint SPF 40

Ilia Super Serum Skin Tint SPF 40

اسپری و جعبه ضد آفتاب

اسپری ضد آفتاب مرطوب کننده Hana Naia Zinc + Coffeeberry (اسطوخودوس)

پاک کننده های من

شب ها ابتدا صورتم را با روغن می شستم تا از شر آرایش خلاص شوم. روغنی وجود دارد که من از Living Libations ، بوی کندر ، به عنوان شستشوی صورت استفاده می کنم. و بعد از آن ، من از شیر پاک کننده Weleda استفاده می کنم که می توانید آن را در فروشگاه مواد غذایی طبیعی تهیه کنید. اگر آرایش نمی کنم ، معمولاً فقط آن را با یکی یا دیگری می شستم ، اما اگر آرایش می کنم ابتدا از روغن برای شکستن آرایش و سپس Weleda استفاده می کنم.

Living Libations Best Skin Ever (کندر)

Living Libations Best Skin Ever (کندر)

شیر پاک کننده ملایم Weleda Weleda

شیر پاک کننده ملایم Weleda

تونر من

پس از شستن صورت ، من تونر Thayers هستم ، که از دهه 1800 وجود دارد.

بطری تونر صورت

تونر صورت بدون فندق جادوگر Thayers

روغن صورتم

و سپس من فقط از یک روغن مانند روغن Libations استفاده می کنم ، اما من آن را خاموش می کنم زیرا من یک فاحشه محصول هستم. در گذشته من از دختر وینتنر استفاده می کردم. من فقط با این مردی که سالهاست در اینستاگرام می بینم صورت گرفته ام ، به نام Iván Pol ، دسته او The Beauty Sandwich است. او فرکانس رادیویی را انجام می دهد ، که شگفت انگیز است.

سرم گیاهی فعال Vintner's Daughter

سرم گیاه شناسی فعال Vintner’s Daughter

صورتم

من واقعاً به همه آن افراط می کنم. من وقتی کار می کنم خوش شانس هستم ، تولید هزینه های خرید صورتم را پرداخت می کند. من روزی مثل 14 ساعت کار می کنم زویی بنابراین بسیاری از آرایش ها انجام می شوند ، و همچنین من همیشه خسته شده ام ، بنابراین من واقعاً باید از پوست خود مراقبت کنم. من عاشق HydraFacials هستم ، فرکانس رادیویی را دوست دارم و تهاجمی ترین درمانی که تاکنون انجام داده ام – چون بوتاکس یا پرکننده یا اقدامات زیبایی انجام نمی دهم – میکرونیدلینگ کردم و آن را دوست دارم.

اسباب های من در خانه

من فکر می کنم که آن روش های درمان نور LED واقعاً م workثر است ، اما من فقط این کار را نمی کنم ، من تنبل هستم! من قبلاً به آنها هدیه داده ام یا آنها را خریده ام و آنها فقط در کمد من می نشینند. من Cryoballs دارم که اگر بیش از حد پف کنم از آن استفاده می کنم و اینها واقعاً کمک می کنند. اما به غیر از مواردی که من واقعاً از دستگاه استفاده نمی کنم.

من همچنین فکر می کنم خسته کننده ترین پاسخ نوشیدن آب ، خوابیدن ، شاد بودن و غذا خوردن سالم و اطمینان از وجود جریان و دفع در بدن است. این مهمترین چیز است. و عرق کردن! من دوست دارم برقصم ، دوست دارم یوگا انجام دهم ، دوست دارم حمام بروم ، دوست دارم در یک سونا بروم.

راز من برای زیبا نگاه کردن در یک تور مطبوعاتی Zoom:

یک چراغ انگشتر! تمام آنچه شما نیاز دارید یک چراغ انگشتر است و همه زیبا به نظر می رسند.

ممکن است تصویر شامل: سه پایه ، تلفن همراه ، الکترونیک ، تلفن همراه ، تلفن ، انسان و شخص باشد

چراغ حلقه ای 10 اینچی با پایه سه پایه قابل توسعه 50 اینچ

چراغ انگشتر و سه پایه

چراغ حلقه ای LED 10 اینچی با پایه سه پایه و نگهدارنده تلفن

جنی سینگر نویسنده ستاد Glamour است. تو می توانی دنبالش کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>