حاشیه چهره تازه یک تغییر آسان برای تابستان است

[ad_1]

سریعترین راه برای اصلاح کامل مدل موی شما چیست؟ باید حاشیه باشد.

بله ، موی چتری ممکن است ترسناک به نظر برسد: آیا آنها برای ما مناسب هستند؟ آیا رشد آنها مزاحم بزرگی نیست؟ – اما دیگر هیچ بهانه ای وجود ندارد. ما انبوهی از تکنیک های هوشمندانه و یک ظاهر طراحی زیبا را مشاهده کرده ایم که اطمینان حاصل می کند سبک حاشیه ای متناسب با تقریباً هر شخصیتی از جارو کشیدن های جانبی و پرده های ضخیم دهه 70 تا حاشیه های کوچک است.

در مورد آخرین اجرا ، لری کینگ ، پادشاه مو ، “حاشیه چهره تازه” را به عنوان snip du jour لقب می دهد – زیرا سبک است ، ایجاد آن ساده و مطابق روند است. “بسیاری از افراد طی چند ماه گذشته موهای خود را رشد داده اند. کینگ می گوید ، اکنون ما به دنبال حفظ طول و ایجاد سبک هستیم. * جایزه * ، این سبک متناسب با فرم صورت هر فرد است بنابراین نیازی به وحشت در مورد مناسب بودن یا نبودن آن ندارید زیرا آی تی فقط خواهد شد.

کینگ توضیح می دهد: “حاشیه صورت تازه یک حاشیه مدرن است که با قوس ایجاد شده متناسب با نوع صورت و ساختار مشتری به موها بریده می شود.” و صورت خود را برای جلوه ای “تازه” باز کنید.

وسوسه می شوید روند را امتحان کنید؟ کینگ پیشنهاد می کند حاشیه را با لایه های کوتاه تر و جدا شده تکمیل کنید ، که به حفظ شکل و خطوط کمک می کند. وی گفت: “خواهید فهمید كه قبلاً از لایه ها برای از بین بردن وزن استفاده شده است.” “در اینجا چنین نیست. ما در حال بررسی یک خط پایه جامد هستیم که بتواند حجم و بافت را امکان پذیر کند.”

با این حال ، Sabina Socol می گوید ، همانطور که حاشیه فاو ما را خرد می کند ، نگران نباشید که بسیار عالی است. پایان نامرتب آن را خنک تر نشان می دهد.

به علاوه ، کمی آرام تر نگه داشتن شکل به این معنی است که می توانید آن را به عقب فشار دهید و برای یک ظاهر طراحی شده آن را دور بزنید.

در مورد اینکه چه اتفاقی می افتد که یک بار برش دهید کینگ توصیه می کند: “من توصیه می کنم از Redken Extreme Lengths Leave-in استفاده کنید. این باعث کاهش 78٪ شکاف ، تقویت و تقویت موها می شود.

یک حاشیه را شیفته خود می کنید؟ راهنمای نهایی مدل موهای حاشیه ای ما را بخوانید ، که همراه با inspo برای سفر سالن بعدی شماست. اگر در حال حاضر حاشیه ای به لرزه در می آورید ، هک های حاشیه ای نهایی ما را بخوانید تا به نظر تازه بماند.

این داستان در اصل در ظاهر شد Glamour UK.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>