حالت مرطوب و مرطوب آسان روند تابستانی است که اینستاگرام با وسواس زیادی روبرو می شود

[ad_1]

هیچ چیزی شبیه به آن احساس شسته شده و فوق العاده تازه ای وجود دارد که وقتی تازه از دوش خارج شدید احساس می کنید ، به همین دلیل منطقی است که ما دیده ایم تعداد بیشماری تأثیرگذار آن لحظه را ضبط کرده و آن را به یک جمله زیبایی تبدیل می کنند ، مخصوصاً در حین ماههای گرمتر

انصافاً ، در روزهای چسبناک که هوا گرم و مرطوب است ، آخرین کاری که می خواهیم انجام دهیم خورشت زیر سشوار است. حتی بهتر (بسته به اینکه چقدر می خواهید با آن جذاب باشید) ، سبک کردن می تواند کسری از زمان را بگیرد.

بنابراین اگر برنامه های مهمی دارید و وقت زیادی برای آماده شدن برای آنها ندارید ، این می تواند راهی شیک باشد.

ما دیده ایم که این روش های زیادی را از کم درام گرفته تا درام بالا پوشیده است. حتی بهتر ، ما مراحلی را که موهای شکن مورد علاقه ما قسم خورده است ، آماده کرده ایم.

اینفلوئنسرlovelybryana را دیدیم که فرهای آبدار را می کشد. او از طریق چگونگی ایجاد جلوه در کانال YouTube خود به راه افتاد. او با برس آغشته به آب موهای مرطوب را دوباره خیس می کند. بعد او از ریشه تا انتها ماسک تهویه عمیق می زند (ماسک تغذیه کننده Amika’s Soulfood را امتحان کنید).

آن را مسواک بزنید تا گره های گره ای از بین برود. Next Bryana توصیه می کند ژل Eco Style را از طریق مو صاف کرده و به فرم آن کمک کند تا قبل از افزودن ژل مخصوص تعیین پیچ و خم Design Essentials که جلوه ظاهری مرطوب در قسمت بالای آن می دهد ، کمک کند. آن را مسواک بزنید تا موهای بالای سر شما تا حد ممکن صاف و صاف باشد. در آخر ، از مقداری کنترل لبه برای ایجاد مجسمه های اطراف خط مو استفاده کنید ، و برای خشک شدن آن روسری را روی حالت آن ببندید.

ما ملکه باب ، تیلور لاشای را مشاهده کردیم که با ظاهری خیس و مایل به عقب ورزشی برخورد می کند. آرایشگر وی ،erickinvisible از محصولات Bumble & Bumble برای دستیابی به ظاهر استفاده کرد. سعی کنید مقداری از ژل High Hold را از طریق رشته ها شانه کنید تا سبک در آن قفل شود.

البته ، همیشه روش کم نگهداری کمتری نیز وجود دارد ، مورد علاقه مدل کایا گربر ، که به معنای واقعی کلمه رشته های مرطوب را به عقب و خارج از راه شانه می کند در حالی که منتظر خشک شدن آنها است.

ما عاشق آپدیت هایلی بیبر هستیم ، که به گفته مشهور سبک و Glamour UK ستون نویس ، Jen Atkin ، یکی از شیک ترین و ساده ترین راه ها برای پوشیدن این روند است.

برای چرخش تابستانی ، مدل را با داغترین سایه مو این فصل ، توت فرنگی هلو ، مانند خواننده شارلوت لارنس ، ست کنید.

یا اگر می خواهید ظاهری مرطوب به موهای ساحلی ببخشید ، ما با امواج تازه فرو رفته ژول فلچر وسواس داریم.

اما ویلیس ، هنرمند آرایش و آرایشگر مشهور ، که این ظاهر را ایجاد کرده است ، می گوید: “این سبک یک روش عالی برای افزودن یک va-va-voom جذاب به ظاهر کلی شما است و دستیابی به آن کار چندان سختی نیست.” “ظاهر مستقیم از ساحل ، احساسی عالی برای لباس پوشیدن به هر سبک تابستانی است.” برای بازآفرینی آن ، “هنگامی که جداگانه بخشهای کوچک را حلقه کردید [using a narrow wand like the Babyliss Pro Dial, ] به گفته او ، از ریشه تا انتها مقدار زیادی سخاوتمندانه از موی Elevate UNITE استفاده کنید. “سپس لایه بالایی موهای خود را با موم براق Oribe بپوشانید ، تا ظاهر آن مرطوب باشد.

این داستان در ابتدا در Glamour UK ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>