حوصله قفل شدن رو داری؟ یک ترفند جدید را بصورت آنلاین بیاموزید

[ad_1]

حوصله قفل شدن رو داری؟  یک ترفند جدید را بصورت آنلاین بیاموزید
منبع تصویر: FILE IMAGE

حوصله قفل شدن رو داری؟ یک ترفند جدید را بصورت آنلاین بیاموزید

وقتی از OTT خسته شده اید و جایی برای رفتن ندارید چه کار می کنید زیرا در خارج از کشور همه گیری طغیان می کند. شما یک ترفند جدید یاد می گیرید. فضای سایبری با کلاسهای آنلاین که نوید می دهد مهارت شما را در همه چیز سرگرم می کند ، از شلاق زدن به یک غذای عجیب و غریب تا بهم زدن یک کوکتل لب بر لب یا ماکت ، گرفته تا چند حرکت پیچیده رقص ، و حتی تسلط بر یک نه چندان معمول رژیم تمرینی

موهیت ثاپا ساکن دهلی ، طراح رقص و مدرس رقص است. او به IANS می گوید که هرگز فکر نمی کرد که رقص به صورت آنلاین آموزش داده شود. Thapa آموزش رقص های موسیقی جاز و بالیوود را می دهد ، و او اعتراف می کند که درک هماهنگی بدن روی صفحه بسیار دشوار است و با این حال بسیاری از آنها می خواهند در این جلسات آنلاین شرکت کنند.

“اگرچه دشوار است که افراد بتوانند هماهنگی بدن را درک کنند ، اما با گذشت زمان این پیشرفت بهتر شده است. برخی از دانش آموزان فقط می خواهند در کلاسها شرکت کنند تا از آن لذت ببرند و حرکات آسان را یاد بگیرند ، در حالی که برخی از آنها رقص در تمرین هستند ، که می خواهند دانش خود را به روز نگه دارند ، “Thapa گفت.

بیرون رفتن و مهمانی با دوستان با توجه به سناریوی فعلی تیره به نظر می رسد. با این حال ، علاقه مندان به مشروبات الکلی مانند Puru Agarrwal برای جلب مهمانی ها از طریق جلسات کوکتل آنلاین شرکت کرده اند.

“اگر شخصاً از من س askال کنید ، به نوعی این یک نعمت بوده است. اول خطر بیرون رفتن (در آنجا نیست) ، و دوم (وجود تمیزی) بیشتر. من از مواد اولیه خانه برای کوکتل هایی که تازه هستند استفاده می کنم. در آخر ، مردم شروع به لذت بردن از یادگیری و ساخت کوکتل از راحتی خانه خود کرده اند. همه در پایان خوشحال هستند! ” آگارروال گفت.

جلسات زنده موسیقی حوزه دیگری است که تقاضای فزاینده ای دارد. Rohit Manchanda از Houze of Gigs می گوید جلسات وی به صورت دیجیتال بسیاری از همدیگر را جمع می کند.

مانچندا گفت: “فناوری موسیقی را تغییر داده است و طرفداران امروز به دنبال ارتباط با نوازندگان در سطح شخصی هستند ، علاوه بر موسیقی در سیستم عامل های مختلف. توانایی هنرمندانی که می توانند هر دو را انجام دهند نقش مهمی در موفقیت آنها دارد.” .

وی افزود: به نظر می رسد گنجی در حال برخورد با ستاره بزرگ بالقوه بعدی است که باعث می شود شنوندگان امروز جزئی از روند کشف باشند که به شیوه خود بازار جهانی موسیقی را نیز شکل داده است.

سرآشپزهای وطنی نیز به لطف فضای وب در حین قفل ، به صف مقدم رسیده اند. Manu Mahalwar یکی از همین نام هاست که سال گذشته در میان بیماری همه گیر علاقه خود را به آشپزی کشف کرد و اکنون از طریق اینستاگرام مشغول آموزش مواد غذایی است.

“کل ایده و الهام به دلیل قفل شدن بود. من قبلاً هم اکنون با دستور العمل هایم تجربی بوده ام. حتی یک تعامل کوچک یا یک فعالیت غذایی سرگرم کننده ، یکنواختی را می شکند (در میان انزوا). بهترین قسمت در مورد جلسات زنده تعامل است با پیروان ، “او گفت.

ماندن در خانه و قطع ارتباط مطلق با طبیعت تأثیر نامطلوبی بر سلامت روان و جسم دارد. جلسات تمرینی ، زومبا و یوگا نیز به لطف ویدیوهای بزرگنمایی و نمایش مشخصات عمومی در اینترنت آنلاین شده است.

“زمان تغییر می کند ، نیازهای ما نیز تغییر می کند. با همه گیری همه گیر ، همه می فهمند که حفظ سلامتی روحی و جسمی برای ما چقدر مهم است. وقتی این روزها همه چیز به صورت آنلاین در دسترس باشد ، شما می توانید در خانه بمانید و جاسبیر سینگ ، متخصص تناسب اندام می گوید: “در همان زمان ایمن بمانیم. بدن سالم منجر به داشتن ذهنی سالم می شود.”

سخنان نوازندگان Marvin Gaye و Tammi Terrell در ترانه “Ain’t no mountain کافی کافی” در اینجا مناسب به نظر می رسد: “اگر به من احتیاج داری ، با من تماس بگیر ، هر کجا باشی ، هر چقدر هم که باشی”. معلمان آنلاین که با توجه به نیازهای بخش های خود پذیرایی می کنند ، مطمئناً خطوط را تضمین می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>