خانمها ، در اینجا این است که چرا شما باید روز خود را با شکلات شروع کنید

[ad_1]

شکلات
منبع تصویر: PIXABAY

خانمها ، در اینجا این است که چرا شما باید روز خود را با شکلات شروع کنید

یک مطالعه نشان می دهد که خوردن شکلات شیر ​​هر روز ممکن است به عنوان یک دستورالعمل برای افزایش وزن به نظر برسد ، اما شروع روز با مقدار غلیظ شکلات ممکن است به بدن در چربی سوزی و کاهش سطح قند خون کمک کند. محققان از Brigham با همکاری محققان دانشگاه مورسیا در اسپانیا ، اثرات خوردن شکلات شیر ​​در ساعات صبح بر روی گروه کوچکی از زنان یائسه را بررسی کردند.

مطالعه منتشر شده در مجله FASEB نشان داد که مصرف شکلات صبحگاهی یا شبانه منجر به افزایش وزن نمی شود. برعکس ، خوردن شکلات صبح یا عصر تأثیر گرسنگی و اشتها ، ترکیب میکروبیوتا و خواب را داشت.

مصرف زیاد شکلات در ساعات صبح می تواند به سوزاندن چربی و کاهش سطح گلوکز خون و مصرف شکلات عصرگاهی یا شبانه تغییر کند که در استراحت در صبح روز بعد و متابولیسم ورزش ایجاد می شود.

Frank AJL Scheer ، دانشمند علوم اعصاب از گروه پزشکی و مغز و اعصاب ، بیمارستان بریگام و زنان گفت: “یافته های ما نشان می دهد که نه تنها” چه “بلکه” هنگام “خوردن ما نیز می تواند بر مکانیسم های فیزیولوژیکی موثر در تنظیم وزن بدن تأثیر بگذارد.”

“مارتا گاراولت” ، همچنین از اعضای انجمن ، گفت: “داوطلبان ما با وجود افزایش کالری دریافتی ، وزن خود را افزایش ندادند. نتایج ما نشان می دهد که شکلات میزان مصرف انرژی را کاهش می دهد ، مطابق با کاهش مشاهده شده در گرسنگی ، اشتها و میل به شیرینی جات که در مطالعات قبلی نشان داده شده است.” بیمارستان

برای این مطالعه ، تیم تحقیق آزمایشی تصادفی ، کنترل شده و متقاطع را بر روی 19 زن یائسه انجام دادند که 100 گرم شکلات را صبح (ظرف یک ساعت پس از بیدار شدن) یا شب (یک ساعت قبل از خواب) مصرف می کردند. آنها افزایش وزن و بسیاری اقدامات دیگر را با عدم مصرف شکلات مقایسه کردند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>