‘خانم مایسل شگفت انگیز’: هر آنچه در مورد فصل چهار می دانیم

[ad_1]

استفانی هسو ، بازیگر نقش می ، می گوید این نقش یک کار رویایی بود. “من قبلاً شخصیتی مانند Mei را ندیده بودم – شخصیتی که در یک دوره یک زن آمریکایی چینی بود – اما برای زمان خود نیز هوشمند ، قوی و معاصر بود. شخصاً برای من قدرتمند بود.”

آیا سرانجام میگ و لنی سال آینده طبق جذابیت متقابل خود عمل خواهند کرد؟

استرلینگ کی براون فکر می کند که آنها باید این کار را انجام دهند. در طی میزگرد خود با بازیگران برای Paleyfest ، براون چند دقیقه طول کشید تا بیش از حد در شیمی Brosnahan و Luke Kirby به ویژه در صحنه های کلوپ میامی سرازیر شود. براون با خنده می گوید: “آن گه کره بود.” “کره مطلق. من نمی دانم که ایمی و دان چه برنامه ریزی کرده اند ، اما من عاشق رابطه ای هستم که راشل و لوک به عنوان میج و لنی دارند. آنها دو فرد خوش چهره روی صفحه هستند که پیوندی فراتر از آن دارند. داغ است و سکسی. پس وقتی دوتایی دارید که به هم نگاه می کنند؟ من مثل این هستم ، “گه ، این در حال سقوط است!”

در حالی که Brosnahan در گذشته گفته بود که دوست دارد این جفت به صورت افلاطونی باقی بماند ، حتی او تصدیق می کند که در آن صحنه ها چیزی مغناطیسی وجود دارد. او می گوید: “هر چقدر سرعت نمایش تنظیم شده باشد ، وقتی لوک وارد اتاق می شود ، تغییر می کند.” “احساس می کنم یک طرف کاملا متفاوت از میج است که من کنترل آن را ندارم.”

مطمئناً ، کربی از نظر چشم آسان است ، اما بخش عمده ای از جذابیت این است که چگونه لنی از حرفه میج حمایت می کند و واقعی او را قهرمان می کند. کربی می گوید: “او از چندین زاویه با تجربه انسانی وسواس دارد و همیشه به دنبال یک سری سیمپاتیک در تجربه ما است.” “بنابراین ، بله ، من فکر می کنم این عادلانه است که بگویم او بسیار با توجه به تجربه میج و آنچه که او مجبور به تحمل است و بسیار دلسوز در مورد آن است.”

شرمان-پالادینو می گوید که تصادفی نیست که لنی بروس – تنها میسل شخصیتی که یک شخص واقعی بود – می بینید در نمایش اینگونه نوشته شده است. سالها پیش ، به گفته وی ، او هر آخر هفته با مادر بروس ، سالی مار صبحانه می خورد. در زمان مشترک آنها ، شرمن-پالادینو می گوید که او باید ببیند Marr چقدر قدرتمند است. “به همان اندازه عجیب و غریب [Lenny’s] “او می گوید:” تربیت ممکن است بوده باشد ، او احترام به زنان قوی را القا کرده است. “در تمام داستانهایی که درباره او شنیده ام ، هرگز چیزی احساس جنسی نشده است. درست برعکس بود. او یک تشویق بود. “

لوک کربی در مورد شخصیت خود ، لنی بروس ، بحث می کند خانم مایزل شگفت انگیز.

بازگشت Zachary Levi برای فصل چهار به چه معناست؟

بینندگان هرگز ندیدند که میج در پایان فصل دو با بنیامین قطع رابطه کند ، همه را به این فکر وا می دارد که چه زمانی لوی در فصل سه ظاهر می شود؟ زمانی که او این کار را کرد – در قسمت های هفتم و هشتم – باید فکر می کرد که آیا زمان ظهور او به دلیل مشغله زیاد خود لوی است یا اینکه قرار بود بنیامین تا آن زمان غایب باشد. پالادینو می گوید: “این هر دو است.” “ما می خواستیم داستان بنیامین را بپردازیم ، اما اگر بازیگر از راه دور در دسترس است ابتدا باید فریاد بزنید. زاک مانند این بود: “من می خواهم آن را محقق کنم. من میخواهم انجامش بدهم.'”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>