خانم واقعی خانه دار تیفانی مون قسم می خورد توسط این کرم دست برای پوست خشک

[ad_1]

وقتی عضو جدید بازیگر عضو می شود زنان واقعی خانه دار، این اغلب به ستاره واقعیت – و مخاطبان در خانه که او را تماشا می کنند – مدتی طول می کشد تا گرم شود. در مورد دکتر تیفانی مون اینگونه نیست.

متخصص بیهوشی به عضویت این متخصص در آمد زنان خانه دار واقعی دالاس در این فصل گذشته با سهولت یک پیشکسوت فصلی براوو ، با الهام از سبک زندگی لوکس و طرفداران یک خطی ساده ، از علاقه مندان به حق رای دادن انتظار می کشند. (عنوان او: “من می توانم زندگی شما را نجات دهم اما نه شهرت شما.” من می میرم.)

اما برای مون ، بهترین قسمت پیوستن به واقعیت شو دسترسی به تیم های پرطرفدار ، سفرهای گران قیمت به مکان هایی مانند … اوکلاهما یا سایر مزایایی نبود که انتظار دارید. این فرصتی بود تا درمورد علل مهمترین اهمیت او صحبت کنم. او از طریق تلفن به من گفت: “مردم اکنون مرا می شناسند و به من گوش می دهند.” “من این بستر را دارم که در مورد موضوعات مهمی مانند آموزش ، آگاهی از خشونت خانگی ، و Stop AAPI Hate صحبت کنم. من فقط دوست دارم که اکنون صدا دارم. ”

او از این صدا در قسمت آخرین دیدار مجدد سریال که قرار است 11 مه از براوو پخش شود استفاده خواهد کرد. و اگرچه تأیید نشده است ، اما به احتمال زیاد احساس می کنیم او را برای فصل شش دوباره در ترکیب خواهیم دید. تا آن زمان ، ما با مون درگیر شدیم تا از چیزهای مورد علاقه او – از جمله موارد ضروری که به اتاق عمل می آورد – بیشتر بدانیم. در مورد آخرین قسمت Fave’s Faves ما ، که شامل تیفانی مون است ، بخوانید.

چیز مورد علاقه من در کمد من

من همیشه لباس بوده ام. این علاقه من بوده است حتی اگر من به عنوان یک دکتر کار می کنم ، جایی که 90٪ از اوقات از اسکراب استفاده می کنم. انتخاب یک چیز مورد علاقه در کمد من مانند این است که من را مجبور کنید کودک مورد علاقه خود را انتخاب کنم ، اما من یکی از متخصصان کیف های دستی هرمس هستم.

من یک کروکودیل کوچک پیدا کردم که زیباست و هرگز آن را حمل نکرده ام. فقط آنجا در کمد من نشسته است. اگه گرفتی هر آب روی این کیف های دستی ، آنها رنگ چرم. بنابراین نمی توانم آن را در روزی حمل کنم که ممکن است باران ببارد یا آن را به رستورانی ببرم که کسی ممکن است چیزی را روی آن بریزد. من آن را مانند یک نقاشی گران قیمت روی دیوار می دانم ، اما کیف پول آن در یک قفسه در کمد من است.

آخرین چیزی که خریدم

من از محل کار به خانه می راندم و هرمس به معنای واقعی کلمه در راه است. بنابراین من فقط یک کلاچ کلی صورتی صورتی به رنگی به نام گل ساکورا خریدم که اتفاقاً [costar] کامرون وستکات در کمد خودم با من طعنه می زد [on the show]. من مثل این بودم که “به من پشت گل رز من ساکورا بیرکین بده!” بنابراین اکنون من یک گل ساکورای گل رز دارم. این بسیار زنانه است ، بنابراین من فکر می کنم که تمام مشکی ها را با آن می پوشم و سپس فقط آن رنگ صورتی صورتی را خواهم داشت. خیلی ناز من در حال تصور آن هستم ، اما جایی برای رفتن ندارم. من فقط به آشپزخانه می روم و برمی گردم.

کفش هایی که برای کار می پوشم ، وقتی تمام روز روی پاهایم خواهم بود

من وقتی کار می کنم مسدود Dansko می پوشم. این یک نوع تند و زننده است ، اما آنها چرمی هستند ، بنابراین من می توانم خون را راحت تر از آنها پاک کنم. اگر از طریق کفش های کتانی خون دریافت کنید ، به راحتی نمی توانید آنها را تمیز کنید ، بنابراین من در اتاق عمل مسدود شده می پوشم و فقط از یک دستمال لیزول استفاده می کنم.

انسداد دانسکو

لوسیونی که به دستهای شسته شده من کمک می کند

من از کرم دست کره شی L’Occitane استفاده می کنم. لوله کوچک در اسکراب های من جای می گیرد و من لوسیون بدون بو آنها را ترجیح می دهم زیرا دوست ندارم که بوی بیش از حد چیزها بد شود. من فقط آن را در اسکراب های خود می چسبانم تا در هر زمان که لازم است در محل کار مرطوب کنم از آن استفاده کنم.

کرم دست کره کره ای L'Occitane

کرم دست کره کره ای L’Occitane

ترفند میان وعده نبوغی که باید امتحان کنید

من عشق یوزپلنگ های داغ من من آن را تند دوست دارم! من مخصوصاً عاشق یوزپلنگهای داغ Flaming هستم ، و آنها را می خورم – این واقعیت است – با چوب های چپتی که غبار نارنجی انگشتانم را نگیرم. من سالهاست که آن را انجام می دهم. وقتی من این کار را در مقابل مردم انجام می دهم ، آنها مانند “این نبوغ است!” من باید آن را ثبت اختراع کنم.

یوزهای گرم شعله ور

Cheetos Flamin ‘Hot Cheetos (بسته پنج نفره)

بهترین توصیه ای که برای مادران دارم

هشدارها و تایمرها را برای تنظیم کنید همه چيز. در یک روز تعطیل ، قرار است دخترانم را از کارلوس تحویل بگیرم ، بنابراین چون به طور معمول این کار را نمی کنم ، برای آن زنگ خطر دارم. من به بسیاری از یادآوری ها و کمک خوب احتیاج دارم. من نمی خواهم وانمود کنم که زندگی من بسیار زیبا ، بسیار عالی است و همه آن را بدون زحمت انجام می دهم. به هیچ وجه. من یک au pair شگفت انگیز دارم ، بچه هایم تعالیم شگفت انگیزی دارند ، من یک دستیار شگفت انگیز دارم. من نمی توانم همه این کارها را انجام دهم و پزشک باشم و همه کارها را کاملاً انجام دهم. چهار روز از هفته آرایش نمی کنم و بعد آرایش می کنم یکی روز هفته و همه عکسها را در آن روز می گیریم. اما وقتی آنها را بیرون می گذاری ، مردم فکر می کنند من این زندگی افسانه را دارم ، اما من این کار را نمی کنم.

چگونه خودم مراقبت می کنم

من قصد دارم شمعهای Aroma-sthesia خود را وصل کنم ، زیرا خودم خواب آن را دیدم. این یک پروژه اشتیاق بود که با مخلوط کردن روغنهای اساسی در زیرزمین شروع شد. قبل از اینکه این را بشناسم ، مثل یک سال بعد ، اکنون 18 رایحه دارم. من برای وقتی که حالات مختلفی دارم رایحه های مختلفی می سوزانم. یکی برای مواردی است که سعی می کنم آرام شوم و دیگری اگر کمی احساس خوشبختی می کنم. شوهر من مثل این خواهد بود ، “اوه ، او کردم که شمع امشب می سوزد. ”

آنا موسلین سردبیر ارشد در زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید annamoeslein.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>