خرید اینستاگرام در یک سال تاریک یک نقطه روشن بوده است

[ad_1]

درجه دقت الگوریتم من و بسیاری از کاربران دیگر را به خود جلب می کند. اما من همچنین به نوعی آن را دوست دارم. من سوتین های مشبک مطبوعی را که از آن زمان به صورت عمده سفارش داده ام دوست دارم. من لباس زیر بلند و پرستش آرق را دوست دارم. “سنگ” های مرطوب کننده کیت مک لئود ، که به عنوان چوب های جامد کره که در اثر تماس با پوست ذوب می شوند ، توصیف می شود. کل تجربه خرید از طریق اینستاگرام یکی از بهترین فعالیتهای پیش از همه را به یاد من آورد: مرور بدون ذهن. باور کردن اکنون دشوار است ، اما یکبار ، بین کارهایی که در مرکز شهر است یا پیاده روی در خانه ، این کار را می کنم راه رفتن به فروشگاه بدون دلیل و فقط به اطراف نگاه کن. هیچ کاغذ توالت برای تهیه ، و هیچ لیست مواد غذایی برای خرید هفته ای یک بار وجود ندارد. ایستگاه ضد عفونی کننده دست وجود ندارد. فقط یک فروشگاه پر از چیزهای زیبا ، و من ، با یک ساعت کشتن در مقابل دندانپزشک.

با این نوع خریدهای خارج از میز ، اینستاگرام جایگزینی تمام نشدنی است. آیا مهارت در شناخت دقیق جفت شلوار عرق که بیشتر از همه خواهان آن هستم ، گاهی اوقات نگران من بوده است؟ مطمئن. اما تاکنون ، من آنقدر مزاحم نشده ام که بتوانم در مقابل وسوسه لباس پانگایا مقاومت کنم.

چند ماه پیش این عادت را عمومی کردم. من در توییتر نوشتم: “یک راهنمای هدیه بخواهید که فقط لیستی از چیزهایی باشد که مردم از طریق تبلیغات اینستاگرام تسلیم آن می شوند و بسیار عالی است.” هیچ کس کاملاً چنین چیزی را تأمین نکرده است ، اما ده ها نفر با انتخاب خود پاسخ دادند: سوتین سوم عشق ، چاقوهای Misen ، ورق ورق گریت جونز که من نیز صاحب آن هستم (و دوستشان دارم). شخصی لباس زیر Arq را “علاقه زندگی” خود توصیف کرد. مارک های لباس شنا بسیار مورد توجه قرار گرفتند ، اما مردم به خاطر ملحفه Brooklinen وحشی بودند و من دو توصیه برای لاک ناخن Olive & June داشتم. همه گفته اند ، من حداقل 50 توصیه مختلف داشتم که اکثر آنها با قیمت بین چند دلار و حدود 75 دلار خرده فروشی می کنند.

صفحه پخت آبی
ممکن است تصویر شامل: لباس ، پوشاک ، لباس زیر ، لباس زیر زنانه ، سوتین ، لباس شنا و شورت باشد

هنگامی که من کوچک بودم ، مادرم گاهی اوقات مرا از مدرسه بلند می کرد و برای آنچه بعد از ظهر “داخل و خارج” نامید ، من را شانه می زد. این بهانه ای برای مراقبت از دسته ای از مشاغل مختلف به نظر می رسید که با بچه های کوچک انباشته می شود – اعتبارات فروشگاهی که باید هزینه می شد ، تعویض یک جفت کفش با اندازه بزرگ ، لباس های مخصوص رقص.

اما به نوعی این مفهوم شکل گرفت و در عوض به معنای تجربه فقط جستجوی سرگرمی در اطراف بود. قدم زدن در داخل و خارج از فروشگاه ها ، نه در پی چیزی خاص ، نه برنامه ریزی برای خرید – فقط ما دو نفر ، در اتاق رختکن می خندیم ، و در بین سفرها برای شکلات داغ با خامه زده شده اضافی می ایستیم. بعضی اوقات لباس جدید می گرفتم. یک بار کیف دستی پلاستیکی درخشنده در تاریکی به دستم رسید. بیشتر اوقات فقط به اطراف نگاه می کردیم. این مربوط به خریدهای واقعی نبود (اگرچه من آن کیف را دوست داشتم). بیشتر شبیه یک تعطیلات کوچک بود. چند ساعت یا حتی چند دقیقه معلق بودن ، به خود اجازه می دهیم تصور کنیم چه خوب زندگی در یک تانکینی چاپ باندانا خواهد بود.

تا زمانی که خرید این نوع امکان پذیر نباشد ، من این جایگزین را که با وساطت رسانه های اجتماعی انجام می شود می پذیرم و از آن سپاسگزارم. وقت آن است که دوباره به بیرون برویم ، من اینجا خواهم بود – با لباس خواب ابریشمی قابل شستشو.

ماتی کان است زرق و برقمدیر فرهنگ.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>