خطر! دیدار کم جنیفر لوپز و بن افلک با حضور کمرنگ

[ad_1]

آیا بازی نشان داد خطر! دیدار مجدد بن افلک و جنیفر لوپز را پیش بینی کرد؟ خوب ، نه ، نه ، اما این نام زوج نمادین آنها در یک قسمت اخیر مشخص شده است ، ثابت می کند که هر دو لیست A همیشه مهم هستند و مهم نیستند.

افلک و لوپز سوالی بودند (به یاد داشته باشید ، در خطر! سوالات پاسخ ها هستند) در یک قسمت از چیزهای بی اهمیت محبوب که جمعه ، 14 مه پخش شد. اما همانطور که طرفداران آگاه هستند ، این برنامه هفته ها قبل از پخش آن نوار می زند ، به این معنی که کلیپ فیلمبرداری شده است قبل از این دو ستاره در مونتانا در حالی که در حال تعلیق یا تعطیلات بودند ، مشاهده شدند. بعلاوه ، سوالات باید قبل از روز نوار نوشته شوند. همه اینها برای گفتن است که “بننیفر” مثلاً دو دهه ، نه فقط دو هفته ، ذهن آمریکا را درگیر کرده است. و بله ، شاید نمایش باشد انجام داد کم کلید دیدار مجدد را پیش بینی کنید!

همچنین ، آیا می توانیم در مورد جاستین بیچاره صحبت کنیم ، در کلیپ دیده می شود ، “بن افلک و جنیفر آنیستون چه کسی هستند؟” نزدیک! بسیاری از جنیفرهای معروف وجود دارد! افلک حتی با یکی دیگر از آنها ازدواج کرده بود: گارنر. اما عزیزم بیا ، روزهای او و لوپز را روی فرش قرمز به خاطر نمی آوری؟ آنیستون نیمی از یک زوج کاملاً متفاوت از سال 2000 بود. به نام برد پیت احترام بگذارید.

بینندگان این برنامه با دیدن “پیش بینی” دیدار مجدد این زوج تیتر ساز بسیار غافلگیر شدند.

افلک در مورد لوپز در داستانی در مارس 2021 برای InStyle ، “من فکر می کردم که من اخلاق کار خوبی دارم ، اما کاملاً فروتن شدم و از آنچه او متعهد بود روز به روز انجام دهد ، جدی بودن که او کار خود را انجام داد ، راه آرام و فداکارانه ای که برای رسیدن به موفقیتش انجام داد ، من را از دست داد. اهداف ، و سپس چگونگی بازگشت و تلاش مضاعف. او تا به امروز سخت کوش ترین شخصی است که در این تجارت دیده ام. او استعداد بالایی دارد ، اما برای موفقیت خود نیز بسیار سخت کار کرده است. ، و من برای او بسیار خوشحالم که به نظر می رسد ، سرانجام بالاخره ، اعتباری را که شایسته آن است ، دریافت می کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>