خلاصه قسمت 9 از فصل پنجم “این ما هستیم”: چه کسی در اتومبیل است؟

[ad_1]

بیایید در مورد آوردن کودک هیلی از بیمارستان توسط کیت و توبی صحبت کنیم و تصمیم الی مبنی بر اینکه بخشی از زندگی آنها نیست. اکنون منطقی است که چرا او می خواست اولین بار را در بیمارستان نگه دارد.

کل این داستان داستانی برای فرزندخواندگی چیزی بود که ما آن را بسیار جدی گرفتیم. کارشناسان فرزندخواندگی به ما گفتند که شیپور تلویزیونی که مادر در آخرین لحظه نظرش را تغییر می دهد و نگه داشتن کودک اغلب اتفاق نمی افتد. در حقیقت ، گاهی اوقات می تواند بازدارنده والدین فرزندخوانده بالقوه باشد [if they see that on TV]. بنابراین برای ما واقعاً مهم بود که نوع دیگری از داستان را تعریف کنیم و این خطر را نکنیم که “آیا او بچه را نگه می دارد؟”

هنوز هم ، ما می خواستیم سفری احساسی را برای کیت و الی به عنوان دوستان تعریف کنیم. ما فکر می کردیم که داستان جالب از دست دادن دوستی کیت با مادر تولد بود. و ، چون این نمایش ماست ، شما هرگز نمی دانید چه موقع الی ممکن است برگردد و آیا ممکن است او بخشی از زندگی کیت و توبی و هایلی و جک باشد. قطعاً می خواستیم آن لحظه را برای خداحافظی به او بدهیم.

NBC

توبی که از کار برکنار شد ، همانطور که واقع بینانه بود ، یک مشت روده بود. چه تأثیری بر او به عنوان پدر و شوهر ، به ویژه با مبارزه مداوم با افسردگی ، خواهد داشت؟

کیت مادری واقعاً طبیعی ، دوست داشتنی و عملی است و این برای توبی آسان نیست. او در ابتدا با آن دست و پنجه نرم می کند. من فکر می کنم آنچه که ما علاقه مند به کشف آن هستیم ، این است که وقتی ساختار زندگی آنها تغییر می کند ، چگونه این خانواده سازگار می شود؟ ما برای مدتی با شغل کیت و آرزوهای شخصی خود رقصیدیم ، و ما واقعاً علاقه مند هستیم که ببینیم چه اتفاقی می افتد که یکی از والدین باید قدم بگذارد و دیگری والدین باید به طور کامل نقش والدین را به عهده بگیرد آنها ممکن است انتظار نداشته باشند. من فکر می کنم به خصوص در سال گذشته با همه گیری ، این چیزی است که بسیاری از والدین می توانند با آن ارتباط برقرار کنند – پذیرفتن آن نقش ها بیش از آنچه که انتظار داشتند.

اکنون نمی توانم آهنگ دیوید گیتس ، “همه چیزهایی که خودم دارم” را از ذهنم بیرون کنم. چه روش زیبایی برای بستن قسمت و نشان دادن بچه های پیرسون در سنین مختلف است.

میدانم. دن فوگلمن چند مورد دارد این ما هستیم آهنگهایی در سر او که می داند می خواهد از آنها استفاده کند ، اما منتظر لحظه ای عالی است. به محض اینکه من و Jon Huertas “همه چیزهایی که متعلق به من است” را شنیدیم ، مثل هم شدیم ، این یکی است.

صحبت از جون بود ، این اولین کارگردانی اپیزود او بود. او کار شگفت انگیزی انجام داد.

او خیلی عالی عمل کرد. کار با بازیگران وقتی فرصتی برای کارگردانی دارند واقعاً سرگرم کننده است. آنها نمی خواهند آشفته شوند زیرا این کار روزانه آنهاست! این اعضای بازیگران همكاران آنها هستند ، بنابراین آنها فوق العاده آماده هستند و شور و شوق زیادی دارند. ما شوخی می کردیم که وقتی جون در سکانس شبح کارگردانی جک را برعهده داشت ، جون باید فقط پر کند و مثل این باشد: “در واقع ، شبح میگوئل اینجاست!”

در همین حال ، ما در نیمه راه هستیم ، بنابراین چه چیزی می توانید پیش نمایش آنچه در افق است را ببینید؟

هنگام تولد نوزادان ، اعضای خانواده اغلب به ملاقات می آیند. من فکر می کنم ما می توانیم انتظار داشته باشیم که اعضای بازیگران ما از فصل های گذشته چهره های خود را با روش های سرگرم کننده و شگفت آور نشان دهند ما باید آن را منتظر بمانیم.

امیدوارم که دکتر کی باشد زیرا ما همیشه می توانیم از جرالد مک رانی بیشتر استفاده کنیم. ما همچنین از اوایل این فصل دکتر را به همراه دختر و اسب او ندیده ایم. احساس می کنم قرار است به زودی ظاهر شوند.

خواهیم دید!

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام در دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>