خیر ، کارمندان معامله گر جو آموزش نمی بینند که با ما معاشقه کنند

[ad_1]

آیا کارمندان معامله گر جو برای معاشقه با مشتریان آموزش دیده اند؟ این ادعایی است که ماه هاست به صورت آنلاین در حال گردش است. اما چمبرلین ، YouTuber ، در یک وبلاگ چهار و نیم میلیون بار مشاهده کرد ، “من این چیز را در TikTok دیده ام و در مورد اینکه چگونه صندوقداران Trader Jo’s آموزش دیده اند تا با شما معاشقه کنند”. “آیا این درسته؟”

خوب است؟

“اوه خدا ، LOL. نه ، کارمندان معامله گر جو برای معاشقه آموزش نمی بینند. ” “هیچ کس که من می شناختم آموزش و تشویق به لاس زدن با مشتری نکرده است.” رنه * ، كه از سال 2014 تا 2016 در یك معامله گر جو در منطقه میانی آتلانتیك كار می كرد ، می گوید. “جوش ، كه در یك بازرگان خلیج كار می كرد ، می گوید:” كاملاً كسی به من نگفت كه با مشتری ها معاشقه كنم. جو از 2014 تا 2015. جونی ، کارمند معامله گر جو می گوید: “من در ده فروشگاه TJ در دو ایالت مختلف کار کرده ام و این اولین فروشگاهی است که در مورد معاشقه شنیده ام.”

پاسخ همه هشت کارمند سابق و فعلی معامله گر جو که با آنها صحبت کردند زرق و برق زیرا این داستان به اتفاق آرا بود – آنها هرگز تجربه یا نشنیده بودند كه كارگردانان آموزش معامله گر جو برای معاشقه با مشتريان آموزش دهند. اما بسیاری توضیحات و تئوری هایی را ارائه دادند که چرا اغلب احساس می کنیم کارمندان TJs همانطور که ما همه چیز به جز ادویه باگل را دوست داریم ما را دوست دارند.

کنیا فرند-دانیل ، مدیر ملی روابط عمومی بازرگان جو ، در نامه ای به ایمیل نوشت: “باید بگویم ، از بین تمام سوالات رسانه ای که دریافت کرده ام ، هرگز این سوال از من پرسیده نشده است.” زرق و برق. “در حالی که من واقعاً فکر نمی کنم شما بتوانید مردم را برای معاشقه یا خوش برخوردی آموزش دهید ، ما دوست داریم افراد خوب را استخدام کنیم.”

وی می گوید: “مردم خوب بودن را با معاشقه اشتباه می گیرند.” و رنه موافق است: “من فکر می کنم اصلی ترین چیزی که در ایجاد این احساس موثر است این است که ما به خوبی و صمیمی بودن تشویق شدیم.” او ، مانند بسیاری از کارمندان ، می گوید که او و همکارانش تشویق شده اند که محصولات را روی زمین باز کنند و به مشتریان اجازه دهند آنها را بچشند ، یا هر از گاهی دسته های کوچک یا آب نبات را به صورت رایگان بدهند. او از این فرصت استفاده كرد و روز مشتریانی را كه به خرید برای عزیزی كه در بیمارستان بود ، یا اگر یك خریدار گفته بود كه روز سختی را سپری كرده است ، روشن كند. تایلر * ، که در یک فروشگاه فلوریدا کار می کرد ، استدلال می کند که معامله گر جو ممکن است افرادی را که دمدمی مزاج و برونگرا هستند استخدام کند. “این یک درک اجتماعی است که با هم رابطه دارد [those qualities] با “خوشحال” ، “او می گوید.

آیا ممکن است انزوا و شخصیت زدایی از زندگی مدرن آنقدر به ما علاقه مند شده باشد که شخصی را در برچسب نام اشتباه بگیریم و بگوید: “این یک هوموس عالی است که به آنجا رسیده اید!” با توجه عاشقانه؟ هر شخصی که با او صحبت کرد زرق و برق برای این داستان توضیح داده شد که آموزش آنها در Trader Jo’s بر خدمات مشتری تأکید کرده است ، که معروف است ، همان معاشقه نیست. فیلیپ می گوید: “آنها به شما یادآوری می كنند كه بخشی از جذابیت معامله گر جو ، فضای بسیار دوستانه آن است و از شما می خواهند كه برای حفظ آن كاری كنید.”

ما نمی گوییم این 100٪ درست است! فقط … ممکن است موضوعی باشد که باید در نظر بگیرید.

یکی از کارمندان گفت که آنها به عنوان کارمند معامله گر جو ، در خارج از منازل و تجارب پیوند کارکنان شرکت می کردند ، که فکر می کند این امر به فضای دوستانه تری در فروشگاه کمک می کند. این قلب را گرم می کند که بدانید هنگامی که در خانه در حال بارگیری کالاهای خود نیستید ، صندوقداران شماره 12 و شماره 24 ممکن است یک کیسه شناگران اسکاندیناوی را به اشتراک بگذارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>