‘داستان ترسناک آمریکایی’ فصل 10: همه آنچه تاکنون می دانیم

[ad_1]

szn شبح وار ممکن است تمام شود ، اما داستان ترسناک آمریکایی اخبار فصل 10 مرتباً در جریان است. رایان مورفی ، خالق ، فقط جزئیات جدیدی درباره آخرین داستانهای ترسناک خود ارائه داده است … بله ، جمع.

در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون می دانیم:

این اتفاق می افتد ولی تو که از قبل می دونستی. پس از پخش فصل نهم – اجمالی برای فیلمهای شلخته دهه 80 – ، مجموعه گلچین FX در فصل 13 سبز شد. در تور مطبوعاتی زمستان انجمن منتقدان تلویزیون 2019 ، رئیس رئیس شبکه FX ، جان لندگراف خبر را اعلام کرد و تماس گرفت AHS مورفی و برد فالچوک “استادان بلامنازع تلویزیون ترسناک ، با ساختن مجموعه های محدود مردم شناسی با داستان ترسناک آمریکایی و موفقیت خود را برای نزدیک به یک دهه به عنوان بالاترین رتبه بندی سریال FX حفظ کنید. “

لیست بازیگران ارسال شده است. اولین چیزهای اول: سارا پالسون بازگشت! حالا که دیگر این کار از بین رفته است ، از این پست اینستاگرامی مورفی لذت ببرید که در آن او اعلام کرد چه کسی برای فصل 10 بازگشته است (و چه کسی جدید است).

در اینجا لیست کامل (تا کنون):

  • کتی بیتس
  • ماکولای کالکین
  • لسلی گروسمن
  • بیلی لورد
  • سارا پالسون
  • ایوان پیترز
  • آدینه باربر
  • لیلی ربه
  • آنجلیکا راس
  • فین ویتروک

بازده های هیجان انگیز شامل بیتس ، پالسون و پیترز است که در فصل 9 به شدت از دست رفته بودند. به طور قابل ملاحظه ای اما رابرتز و جسیکا لانگ ، دو بازیکن اصلی در این حق رای وجود ندارند.

اما این اضافه شدن کالکین در شکاف شماره دو است که ممکن است جالب ترین انتخاب باشد. در حالی که برادرش ، کایران کالکین ، آن را به قتل می رساند جانشینی، تنها در خانه ستاره کودک به آرامی راه خود را به عقب عمومی باز کرده است.

“من از بازیگری لذت می برم. من از حضور در صحنه فیلمبرداری لذت می برم. ” اسکوایر داستان جلد “من از بسیاری از چیزهای دیگر اطراف آن لذت نمی برم. تشبیه خوب چیست؟ رستگاری Shawshank. راهی که او از زندان خارج می شود این است که از طریق یک لوله گه خزیده شود ، می دانید؟ به نظر می رسد رسیدن به آن نوع آزادی ، من مجبورم از طریق لوله گه بخرم. میدونی چیه؟ من واقعاً زندان خوبی برای خودم ساخته ام. نرم است خود شیرین. بوی خوبی می دهد میدونی؟ این مخمل خواب دار است. “

تولید به دلیل ویروس کرونا متوقف شده بود. مورفی در اوایل سال جاری به The Wrap گفت: “می دانید ، تاکنون هیچ کس مرا صدا نکرده و نگفته است ،” خوب ، ما برنامه ای داریم که برای تیراندازی جلو برویم. ” “بنابراین تا آن روز ، همه به نوعی در مکث هستند. صادقانه نمی دانم اما این یک فصل عالی است و من می دانم که همه بازیگران برای ورود به آن ذره ذره ذره ذره بینی می کنند ، بنابراین این تنها چیزی است که من می دانم. ” ویتروک در مصاحبه ای در اکتبر 2020 گفت که بازیگران فیلمبرداری را “به زودی” آغاز می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>