دانا باش لحظه خود را ملاقات می کند

[ad_1]

افزایش شهاب سنگی وجود دارد و سپس باش ، که بیش از یک همکار را دیده است که سریع تر از او صعود می کند. شاید این نکته به نوعی ناخوشایند به نظر برسد ، اگر این واقعیت نبود که خود باش خوشحال است که در مورد آن صحبت کند. او به من می گوید: “من از آن افراد كلاهبرداری نكردم.” هنگامی که او برای اولین بار از CNN شروع به کار کرد ، فکر نمی کرد که اصلاً می خواهد در تلویزیون باشد و ترجیح داد به عنوان یک تهیه کننده منبع در پشت صحنه بماند. و هنگامی که او جلوی دوربین حرکت کرد ، سعی کرد سر خود را پایین نگه دارد و بر استفاده حداکثر از فرصتهایی که داشت – متمرکز کردن در بحث های ریاست جمهوری ، مصاحبه های جذاب تر ، پخش هر چه بیشتر اخبار ، تحت تأثیر قرار دادن وقتی او جیک تاپر را پر کرد ، بالاتر بود کشور اتحادیه. (او اکنون میزبان مشترک وی است.)

وقتی او در حین مصاحبه ما با صدای بلند می پرسد که آیا افرادی که بالاتر از او ارتقا یافته اند فقط مهارت بیشتری در کار دارند یا استعداد آشکارتری دارند ، به نظر نمی رسد کسی برای تعریف تعارف کند. به نظر می رسد او مانند شخصی است که می داند در چه چیزی بهترین است – رقابت را سخت انجام می دهد و از آنها نیز می آموزد. او به نسل بعدی استعدادها اشاره می کند – زنانی مانند خبرنگار فعلی CNN کاخ سفید ، کایتلان کالینز و درون سیاست میزبان ابی فیلیپ. او توضیح می دهد: “من آنها را نه فقط در هوا ، بلکه در پشت صحنه دیده ام که یک اعتماد به نفس درونی را نشان می دهد که در آن سن نداشتم.” “و این به افزایش آنها کمک کرده است. این به دست آورده است ، “او اضافه می کند عجله می کند ، اما این به یک مهارت اشاره دارد که احساس کرد رشدش طولانی تر شده است. او نمی توانست کاری را که آنها انجام داده اند انجام دهد.

اگر باش مسیر پر پیچ و خم تری را به سمت بالا طی کرد ، تا حدی فکر می کند زیرا به زمان احتیاج داشت تا احساسی از خود ایجاد کند که انتقادات و بازگشت به عقب نمی تواند آن را متزلزل کند. در پایان ، او یک کتاب عالی برای کمک به خود نخواند یا افشاگری باورنکردنی داشته باشد. او فقط خودش را مجبور به این کار کرد – در کنفرانس های مطبوعاتی بایستد ، و س ،الات را بپرسد. هرچه بیشتر این کار را می کرد ، اعتماد به نفس بیشتری داشت. هرچه تجربه بیشتری کسب کند ، در کار احساس راحتی بیشتری می کند.

با این وجود ، او از نیروهایی در کار آگاه است که هیچ اعتماد به نفسی نمی تواند بر آنها غلبه کند – نیروهایی که باعث می شوند زنان به توانایی های بالقوه خود نرسند. و حتی اکنون ، با نام خود بر روی خیمه شب بازی ، او بیش از هر زمان دیگری به زنانی تکیه می کند که در کنار او قرار گرفتند. او نام های خود را به صدا در می آورد: گلوریا بورگر ، بروک بالدوین ، برایانا کیلر ، پوپی هارلو ، آلیسین کامروتا ، ارین برنت. “من فقط احساس می کنم به دلیل این رفاقت زنانه که وجود دارد ، و صادقانه بگویم ، محلی برای عوضی کردن گاهی اوقات شبکه ای دارم. چون هنوز دنیای یک مرد است. ” کالیبراسیون های دقیق و ناعادلانه ای وجود دارد که زنان باید به امید سو qu استفاده از مشکلات حرفه ای انجام دهند که باش می داند مردان مجبور نیستند با آنها روبرو شوند – هنگامی که رفتار خواستارانه یک مرد به عنوان بلند پروازانه یا پرشور تحسین شود ، به عنوان “یک دیوا” درک نشود.

متن های گروه های فعال زنان باید در آخرین دولت منبعی خاص برای آرامش بوده باشد ، زمانی که علاوه بر عمل شعله ور شدن با سیم بالا که به عنوان یک زن در محل کار وجود دارد ، باش باید مجبور به انجام مراسم بیدار شدن باشد در دوران ترامپ: از رختخواب بیرون بیایید ، به خبر فوری رئیس جمهور توییتر که اکنون از بین رفته است نگاه کنید و تعجب کنید ، “او به کی حمله می کند؟ آیا او به من حمله می کند؟ ” برخی از آنچه روزنامه نگاری به محض ترامپ از سمت خود خارج می شود ابراز ناراحتی می کنند ، زیرا رئیس جمهور سابق بخش زیادی از مکالمه را بر عهده داشت ، اما باش احساس “دوباره متولد شدن” می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>