دانشجویان کالج جامعه کانون توجه زنان کالج سال Glamour هستند

[ad_1]

برای بیش از 60 سال ، زرق و برق زنان دانشگاهی برجسته را به دلیل مشارکتهای اساسی که در زمینه علوم ، پزشکی ، رسانه ها ، ورزش ، غذا و خدمات اجتماعی با جوایز سالانه زنان کالج سال ما کسب کرده اند ، شناخته است. مفاخر گذشته همه افراد را از دانشجوی سال دوم کالج بارنارد به نام مارتا استوارت گرفته تا شاعر دوم و شاعر اعجوبه دانشگاه هاروارد در سال 2018 شامل می شوند.

مثل همیشه ، ما به تکریم انواع زنان جوان قابل توجه ادامه خواهیم داد ، اما امسال می خواهیم کانون توجه موسسات دانشگاهی را که کاملاً حیاتی هستند اما همیشه درخشش شایسته خود را ندارند ، جلب کنیم: زرق و برق برگزیدگان 2021 را از دانشجویان ثبت نام شده در کالج های جامعه در سراسر آمریکا انتخاب می کند.

شاید شما روز کار می کنید و شب درس می خوانید. شاید شما مادری باشید که برای تکمیل مدرک و شروع کار جدید به مدرسه بازگشته اید. شاید بعد از اتمام تور وظیفه به دانشگاه پریده باشید. یا شاید شما به راحتی می خواستید وارد دانشگاه شوید بدون اینکه بلافاصله متعهد به یک موسسه چهار ساله شوید. به هر حال ، شما داستانی برای گفتن دارید و ما می خواهیم صدای شما و موفقیت های شما را در مدرسه و جامعه شما تقویت کنیم.

در زیر ، فرمی برای معرفی خود (یا دوست یا یکی از اعضای خانواده) خود پیدا می کنید تا یکی از آنها باشد زرق و برقزنان سال کالج. ما همچنین مربیان کالج جامعه را به معرفی نامزدهای شایسته تشویق می کنیم. گاهی اوقات بهترین و درخشان ترین افراد در مورد تبلیغات شخصی کمی خجالتی هستند. ما عمیقاً منتظر شنیدن خبرهای باورنکردنی دانشجویان دانشگاه در سراسر کشور هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>