دانیکا پاتریک درباره تقسیم خود از آرون راجرز گفت: “قلب من شکسته”

[ad_1]

راننده سابق اتومبیلرانی اتومبیلرانی دانیکا پاتریک است ، بازگشت به مسیر درست بعد از یک جدایی سخت در یک قسمت اخیر از در حال دویدن با خرس گریل، راننده بازنشسته و میزبان پادکست فعلی و شراب ساز در پایان آخرین رابطه خود تأمل کرد. اگرچه وی به نام شریک قبلی خود نام نبرد ، اما به نظر می رسد مرد مورد نظر آرون راجرز ، بازیکن خط حمله Green Bay Packers بود که پاتریک دو سال با او ملاقات داشت.

پاتریک به میزبان Bear Grylls گفت: مردم. “من چیزهای زیادی آموخته ام و همانطور که در پایان غم انگیز باز بودم ، در بسیاری از موارد و در مکان های بسیار بعید بیشتر از هر زمان دیگری احساس شادی کرده ام ، بنابراین مثل اینکه قلبم به شکسته شود هر دو انتهای طیف “.

او همچنین از خانواده اش تعریف کرد که در طول جدایی در کنار او بوده اند و همیشه ،[My dad is] همیشه به من خیلی افتخار می کنم مامان من هم خواهرم … من واقعاً خوش شانس هستم که خانواده ای دارم که فوق العاده حمایت می کنند. شما باید کسی داشته باشید که بتوانید با او جدا شوید ، می دانید؟ ”

راجرز که در حال حاضر میزبان مهمان است خطر!، اخیراً نامزدی خود را با اعلام کرد دروغ های کوچک بزرگ شیلین وودلی ، بازیگر ، جای تعجب دارد زیرا آنها فقط هفت ماه قبل با یکدیگر ملاقات کرده بودند.

اما دانیکا پاتریک خیلی زود درگیر چیزی نمی شود. او منتظر آن تناسب کامل است. پاتریک در یک سخنرانی گفتگو در ماه مارس ، به گفته یاهو ، شریک بعدی او “یک فرد بسیار با کیفیت خواهد بود.” “اینطور نیست که جعبه هایی برای بررسی وجود داشته باشد ، فقط این است که من می دانم اکنون چه می خواهم و حاضر نیستم سازش کنم ، به همان اندازه خم شوم ، درست است؟”

درست!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>