داکس شپارد برای روز مادر عکس برهنه ای از کریستن بل ارسال کرد

[ad_1]

یکشنبه (9 مه) داکس شپارد همچنان یکی از بیشتر شوهرهای فیلتر نشده هالیوود بود که یک ادای احترام شیرین به مناسبت روز مادر را به همسرش ، کریستن بل … به همراه عکسی از او در حال انجام یوگا در حیاط خانه کاملا برهنه ارسال کرد. . در واقع ، نه ، کاملاً برهنه نیست. منجمد ستاره جوراب دارد.

شپرد با پوشاندن غنیمت های بل با یک مربع قرمز نوشت: “مادر از کودکی تغییر کرده است … و من برای آن اینجا هستم. به این نمونه نگاه کنید: مهربان ، صبور ، پرورش دهنده ، خنده دار ، با استعداد Uber ، سخاوتمند ، سخت و نرم. من و دخترانم به شکلی تماشایی قرعه کشی MegaMom را انجام دادیم. ما بسیار سپاسگزار و عاشق شما هستیمkristenanniebell ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️. ” خیلی شیرین اگرچه باید اشاره کنیم ، مادران برهنه برای دهه ها وجود داشته اند. حقایق تاریخ مادر خود را بررسی کنید ، داکس!

بل پست شپارد را در استوری اینستاگرام شخصی خود به اشتراک گذاشت ، بنابراین عکسبرداری را تأیید می کند. و در شبکه شخصی خود ، او تصویری از خودش در حال لذت بردن از یک نوشیدنی در کنار عروسک را بارگذاری کرد ، که ممکن است مرجعی باشد که ما نمی فهمیم؟ وی همچنین نوشت: “روز مادران مبارک برای همه و همه کسانی که آن انرژی باشکوه مادر را نگه داشته و استفاده می کنند. دنیا به خاطر همه شما می چرخد. ” کاملا درست. گرچه هنوز در مورد عروسک گیج شده است.

بل همچنین یک پیام ویدیویی از مادران مشهور ، از جمله Troian Bellisario ، Sarah Wright و Shay Mitchell ، برای همه روزهای مادران ، از زنانی که بچه ها را پرورش می دهند تا پدرانی که این نقش را به عهده می گیرند ، برای همه مادرهای دیگر به اشتراک می گذارد. .

کریستن بل و داکس شپارد دارای دو دختر هستند ، لینکلن و دلتا. در روز تولد شپارد در ژانویه ، بل نوشت: “این روز مورد علاقه من در سال است! وقتی می خواهم تولد انسان بسیار مورد علاقه خود را بر روی زمین جشن بگیرم و او را خراب کنم تا زمانی که پوسیده شود! کسی که به رشد خود حیرت انگیز است ، صداقتش قابل تحسین است و من را بیش از هر کس دیگری می خنداند. من تو را خیلی عزیزم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>