داکوتا جانسون در اقتباسی از جین آستین برای نتفلیکس بازی خواهد کرد

[ad_1]

بدون ترغیب لازم: ما با این فیلم از قبل سوار شده ایم.

تنوع فقط اعلام کرد که داکوتا جانسون اقتباس آینده جین آستین را برای نتفلیکس هدایت می کند و با خطر بررسی فیلمی که هنوز وجود ندارد ، معلومه که آره.

کارری کراکنل ، کارگردان تئاتر بریتانیا ، با ران باس و آلیس ویکتوریا وینسلو ، فیلمنامه را که تصویری مدرن از آخرین رمان کامل شده جین آستین (منتشر شده پس از مرگ نویسنده) است ، هدایت می کند ، اقناع. در این مقاله ماجرا به شرح داستان “آن الیوت ، زنی سرسخت است که با خانواده دزدکی خود در آستانه ورشکستگی زندگی می کند. آن ازدواج نکرده و 27 ساله ، با مردی که یک بار ترغیب شده بود او را رد کند دوباره ارتباط برقرار می کند و با فرصتی دیگر برای عشق روبرو می شود. ” خوب ، به من جهنم ثبت نام کنید.

داکوتا جانسون در هدایت سازگاری به روز شده در آستین ، در حال همکاری خوبی است. فراموش نکنیم که دفتر خاطرات بریجیت جونز یک پیچ و تاب مدرن است غرور و تعصب، و بی سر و صدا براساس آستین است اما.

در واقع ، این جفت شدن نمی تواند معنی بیشتری داشته باشد. آستین شوخ طبعی خاصی داشت و رمان های او در معاشرت های روزگار او سرگرم کننده بودند ، حتی اگر عموم مردم در حال حاضر او را به عنوان یک عاشقانه غیر جدی نشان دهند. جانسون نیز بعضاً به دلیل درگیری در این سازمان اخراج می شود پنجاه سایهسریال ها ، اما او نه چندان مخفیانه خنده دار است. به یاد می آورید وقتی که او تمام دنیا فکر می کرد عاشق لیموترش است ، اما این یک فریب بود؟ با ویدیو ، در زیر حافظه خود را تازه کنید. (شوک آورترین او نشان می دهد: “من در واقع ، به آهک حساسیت دارم … لیمو زبانم را می خاراند.” ما بامبول شدیم!)

تنوع اشاره می کند که این تنها نیست اقناع فیلم در دست کار است. جانشینیسارا اسنوک قرار است در اقتباس دیگری بازی کند ، اگرچه به نظر می رسد که این فیلم در دوره آستین ساخته می شود ، با توجه به اینکه این برنامه از جستجوگر است نه از نتفلیکس. طرفداران آستین ، ما داریم می خوریم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>