دب هالند به عنوان اولین وزیر کابینه بومیان آمریکا تاریخ سازی می کند

[ad_1]

دب هالند وزیر جدید امور داخلی ایالات متحده است. وزیر هالند پس از رأی گیری 51-40 سنا ، که روز دوشنبه ، 15 مارس برگزار شد ، به سمت کابینه سوگند یاد کرد. تأیید نماینده سابق کنگره یک رویداد تاریخی است زیرا او اولین کابینه بومیان آمریکا است. هالند عضو قبیله بومی آمریکایی بومی فدرال است که در ایالت نیومکزیکو لاگونا پوئبلو به رسمیت شناخته شده و تجربه شخصی خود را برای این نقش ارائه می دهد.

هدف وزارت کشور حفظ و مدیریت منابع طبیعی و میراث فرهنگی کشور است. این اطلاعات درباره منابع طبیعی و خطرات طبیعی را ارائه می دهد و از تعهدات این کشور در قبال سرخپوستان آمریکا ، بومیان آلاسکا و جوامع جزیره وابسته تقدیر می کند. این اداره اغلب در گذشته مردم بومی آمریکا را مورد ظلم و ستم قرار می داد ، بنابراین انتصاب هالند گواه تغییر در این کشور است.

تام ویلیامز / گتی ایماژ

چاک شومر ، رهبر اکثریت سنا ، گفت: “تأیید نماینده هالند نشان دهنده یک گام عظیم در ایجاد دولتی است که نشان دهنده غنای کامل و تنوع این کشور باشد.” “بومیان آمریکایی مدت زیادی است که در سطح کابینه و بسیاری جاهای دیگر مورد غفلت قرار می گیرند.”

در جلسه استماع ، دب هالند نظرات خود را در مورد مسائل زیست محیطی توضیح داد و گفت: “هیچ تردیدی وجود ندارد که انرژی فسیلی نقش مهمی را در آمریکا بازی کند و ادامه خواهد داد.”

وی ادامه داد ، “این بخش در استفاده از پتانسیل انرژی پاک زمین های عمومی ما برای ایجاد شغل و فرصت های اقتصادی جدید نقش دارد. دستور کار رئیس جمهور نشان می دهد که اراضی عمومی آمریکا می توانند و باید موتورهایی برای تولید انرژی پاک باشند. “

علیرغم هیجان موجود در مورد تأیید ، این امر همچنین یادآوری می کند که میزان تبعیض بخشی از چارچوب کشور است. قبل از افزودن ، “قبل از اینکه اضافه شود ،” یا باید یک وزیر کابینه بود ، “بیش از 200 سال طول می کشید تا یک بومی سکان هدایت را در داخل کشور به دست بگیرد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>