دختر ویکتوریا بکهام آرایش خود را انجام داد و به نظر زرق و برق دار می رسد

[ad_1]

آخر هفته ویکتوریا بکهام آرایش خود را توسط یک هنرمند خاص انجام داد: دختر 9 ساله اش ، هارپر سون.

در ویدیویی که روز یکشنبه ، 21 مارس ، به حساب اینستاگرام زیبایی ویکتوریا بکهام ارسال شده است ، Spice Girl سابق با حوصله موهای خود را نگه داشته و چشمان خود را بسته نگه می دارد در حالی که دخترش ، فقط خارج از قاب ، محصول را روی پلک های مادرش می زند. او آن لمس لطیف و حرفه ای را دارد.

در زیرنویس آمده است ، “How MUA #HarperSeven Lid Luster را انجام می دهد: یک شستشو از گل رز چای و یک قطره عسل در چین. ❤️❤️❤ “کشویی از ریمل مژه Future اضافه کنید و این چشم من برای بهار است!” xVB #CleanBeauty. ”

هارپر در ویدیو روایت می کند: “بنابراین ، در حال حاضر من مقداری گل رز چای را برای مامانم انجام می دهم.” “هوم ، بعد من عسل طلایی می کنم.”

به نظر می رسد ویکتوریا بکهام بیشتر آرایش خود را قبل از شروع چرخش دوربین انجام داده است ، اما لمس کردن قسمت مهمی از روند کار است. خدا را شکر هارپر برای کمک در دسترس بود.

ریمل مژه آینده ویکتوریا بکهام بیوتی

Victoria Beckham Future Lash

28 دلار

زیبایی ویکتوریا بکهام

درخشش درپوش گلاب چای ویکتوریا بکهام

جلا جلد چای گل رز ویکتوریا بکهام

جلا جلد چای گل رز ویکتوریا بکهام

36 دلار

زیبایی ویکتوریا بکهام

بکهام خط زیبایی خود را که از برچسب های مد اوست ، در اکتبر 2019 راه اندازی کرد و یک منبع به آن گفت ایمیل روزانه که شرکت در حال رشد “بسیار موفق بوده است”.

محصولات زیبایی و مراقبت از پوست افراد مشهور طی چند سال گذشته به طور گسترده ای فراگیر شده است. از سلنا گومز گرفته تا جنیفر لوپز گرفته تا لیدی گاگا و هالزی خط زیبایی یا مراقبت از پوست دارند – هر کدام دارای ویژگی و شخصیت خاص خود هستند.

در مورد بکهام ، او قبلاً یک خط لباس تاسیس شده دارد. این فقط بازوی آرایش نام تجاری است. و کاملا منطقی است که او برند خود را از این طریق گسترش دهد. او است پس از همه ، Posh Spice ؛ ما دهه هاست که به دنبال مد و زیبایی او هستیم. اکنون ، سرانجام ما برخی از اسرار او را می دانیم. من رأی می دهم که او و هارپر یک آموزش کامل بعدی را منتشر می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>