درمان غیر جراحی رشد مو در زنانی که به دلیل PCOS دچار مشکل ریزش مو شده اند چگونه مفید است؟

[ad_1]

درمان غیر جراحی رشد مو در زنانی که به دلیل PCOS دچار مشکل ریزش مو شده اند چگونه مفید است؟
منبع تصویر: FREEPIK

درمان غیر جراحی رشد مو در زنانی که به دلیل PCOS دچار مشکل ریزش مو شده اند چگونه مفید است؟

PCOS موضوعی است که یک عمر طول می کشد. این یک اختلال متابولیکی است و چیزی است که با متابولیسم داخلی و سلامت هورمونی شما ارتباط دارد. جدا از آن ، سلامت کلی شما تحت تأثیر PCOS است. این نه تنها شامل مشکلات غدد درون ریز بلکه رفاه خارجی شما نیز می شود. فردی که از PCOD رنج می برد ممکن است دارای مشکلات هورمونی داخلی باشد که همیشه از طریق پوست ، آکنه های بدن و بدن ، آکنه صورت ، طاسی یا حتی رشد بیش از حد مو در بدن در دو طرف اشتباه منعکس می شود. طاسی ناشی از PCOS می تواند برای بسیاری از خانم ها بسیار آسیب زا باشد زیرا شما می دانید که مو تاج واقعی برای همه خانم ها است.

PCOS یک مسئله بسیار در حال انجام است و شرایطی است که ممکن است زمان زیادی را صرف کند. حتی ممکن است فازهایی وجود داشته باشد که PCOD ممکن است به تنهایی تشدید شده و یا ته نشین شود. بنابراین ، برای بیمارانی که از این رنج می برند ، رشد مو بدون جراحی تنها نجات دهنده است زیرا کاشت مو با جراحی نتیجه خوبی ندارد و همچنین به دلیل درمان های متعدد کاشت مو نیز مسئله حل نمی شود. درمان غیر جراحی رشد مو هیچ زمان خرابی ندارد و بیشتر عوارض جانبی آن صفر است. این مقدار زیادی زمان می برد و باعث مفیدتر شدن نتایج بهتر می شود. همچنین ، در زنان گزینه درمان جراحی امکان پذیر نیست زیرا در طی یک جراحی یا کاشت مو باید تمام موهای شما تراشیده شود در حالی که با درمان غیر جراحی می توانید همان مدل مو و همچنین سبک زندگی خود را ادامه دهید. بنابراین ، شما برای درمان غیر جراحی نیازی به مصالحه با موهای خود ندارید.

بیشتر روشهای غیر جراحی روشهای غیرتهاجمی هستند و این فقط روشهای ساعتی مطب هستند که به سختی 10-15 دقیقه به طول نمی انجامند. برخی از درمان ها شامل پلاسما درمانی غنی از پلاکت ، مزوتراپی ، نور درمانی با لیزر است و در موارد خفیف ، فقط داروها نیز م workثر هستند.

نتیجه این درمانهای غیر جراحی به تجربه پزشکی که شما را معالجه می کند بستگی دارد. درمان غیر جراحی عمدتاً این مزیت را دارد که مجبور نیستند از مواردی که بسیار تیز ، آسیب زا یا دردناک است استفاده کنند. مزوتراپی به سختی دو دقیقه طول می کشد و درد نیز بیش از دو دقیقه طول نمی کشد. همچنین ، ما درمان تقویت کننده رشد مو غیر جراحی را انجام می دهیم که درمان اصلی من است و در تمام بیماران نتایج برجسته ای را نشان می دهد در حالی که منجی بسیاری از زنان است که از مشکلات ریزش مو رنج می برند. تقویت کننده های رشد غیر موی رشد مو در واقع زندگی چندین زن را که از مشکلات ریزش مو و طاسی رنج می برند تغییر داده و اصلاح کرده است.

برای زنانی که از PCOS رنج می برند باید آزمایشات خاصی را برای تشخیص صحیح خط درمان انجام دهند. تعداد کمی از آنها شامل سونوگرافی فوق العاده ، آزمایش تستوسترون و سایر آزمایشات هورمونی برای بررسی استروژن و پروژسترون شما است.

برخی از اقدامات غیر جراحی همیشه باید با مشورت پزشک انجام شود.

هنگامی که درمان های غیر جراحی انجام می شود ، چه PRP یا لیزر ، تقویت کننده رشد مو ، درمان مزوتراپی یا حتی فقط با استفاده از داروها ، بیماران PCOS باید درک کنند که همراه با انجام این جراحی ها مهم است به خوبی از سبک زندگی خود مراقبت کنید که شامل حداقل دو بار در هفته یا سه بار ورزش حداقل به مدت 30 دقیقه و همچنین برای داشتن نتیجه بهتر باید رژیم غذایی مناسبی با کربوهیدرات کمتر و پروتئین بیشتری داشته باشید.

(این مقاله به دکتر Stuti Khare Shukla ، MD ، متخصص پوست ، ملکه رشد مو هندوستان نسبت داده شده است)

(سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در این مقاله از نظر نویسنده است. نظرات تلویزیون هند را منعکس نمی کند)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>