درک شووین مقصر قتل جورج فلوید شناخته شده است

[ad_1]

درک شووین ، افسر پلیس مینیاپولیس که برای مرگ جورج فلوید محاکمه شده بود ، روز سه شنبه به جرم قتل شناخته شد. شووین به سه فقره قتل غیرعمد در درجه دوم ، قتل در درجه سوم و قتل در مرتبه دوم متهم شد. وی در هر سه مورد مقصر شناخته شد.

همه جهان فیلم وحشتناک 25 ماه مه را نشان می داد که شووین روی گردن جورج فلوید به مدت 9 دقیقه زانو زده است. دادگاه سه هفته ای کاملاً احساسی شامل شهادت Darnella Frazier ، دختر نوجوانی بود که تصاویر تلفن همراهش دلیل اصلی پیگرد قانونی بود.

دادگاه روز دوشنبه به پایان رسید و هیئت منصفه به مدت 10 ساعت در دو روز رایزنی کرد. روز سه شنبه درست بعد از ساعت 4 بعد از ظهر به وقت شرقی ، حکم مجرم اعلام شد. شووین هنوز محكوم نشده است. نیویورک تایمز گزارش می دهد که شووین می تواند بین 12.5 سال تا ده ها سال زندان در زندان باشد.

پوشش قتل فلوید نزدیک به یک سال است که ثابت است. در تابستان ، خیابان های سراسر کشور پر از معترضانی بود که علیه خشونت پلیس راهپیمایی می کردند ، به نام فلوید و همچنین نام سایر سیاه پوستان آمریکایی که توسط افسران پلیس کشته شدند ، از جمله برونا تیلور. برای بسیاری از فعالان خشونت ضد نژادپرستی و ضد پلیس ، صدور حکم مجرمانه تخفیف است ، اما این به معنای تحقق عدالت نیست. فلوید خانواده ای را ترک کرد ، از جمله دوست دختر خود ، کورتنی راس ، و دختر هفت ساله اش ، جیانا فلوید. دادگاه اوج توجه را به كشته شدن فلوید جلب كرد ، اما این روند پلیس را تغییر نداد ، و جورج فلوید را بازگرداند.

در شبکه های اجتماعی ، بسیاری با هیجان فراوان درباره دردی که حتی با صدور حکم مجرم همراه است ، نوشتند.

در حالی که میلیون ها نفر جورج فلوید را از نو عزاداری می کردند ، آنها همچنین Frazier را که تنها 17 سال داشت و هنگامی که تلفن خود را بیرون آورد و از شووین در حال کشتن فلوید فیلمبرداری کرد با پسر عموی کوچکتر خود در حال رفتن به فروشگاه بودند ، ارزشمند دانستند. فریزیر در مورد وحشت دیدن این واقعه صحبت کرده است و آرزو می کند که او ، یک کودک ، مداخله کند و به گونه ای جلوی شووین را بگیرد.

فیلم ضبط شده کاملاً واضح و روشن از کشته شدن فلوید توسط شووین باعث اعتراض در سراسر مینیاپولیس ، هر شهر بزرگ آمریکا و کشورهای جهان شد. در پیش بینی این حکم ، برخی از ایالت ها در صورت ناآرامی نیروهای گارد ملی و همچنین سربازان ایالتی را فراخوانده اند. فرماندار تیم والز از مینه سوتا “یک وضعیت اضطراری در زمان صلح” اعلام کرد.

بلافاصله پس از صدور حکم ، در برخی از شهرها تشویق به صدا درآمد.

جنی سینگر نویسنده ستاد Glamour است. تو می توانی دنبالش کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>