در اینجا دلیل شارون آزبورن به صورت آنلاین کشیده شده است

[ad_1]

شارون آزبورن به دلیل دوست بودن با پیرس مورگان با واکنش های جدی روبرو نیست ، بلکه به خاطر اقدامات خودش است.

در 11 مارس ، عناوین بی شماری با عنوان “شارون اوسبورن به شدت از پیره مورگان دفاع می کند” ، “شارون اوسبورن از حمایت از اسکله مورگان دفاع می کند” یا حتی به طور خاص ، “شارون آزبورن با شریل آندروود بحث می کند بیش از حمایت از پیرز مورگان” ، اما هیچ یک از این مقاله ها به قلب آنچه واقعاً اتفاق افتاده می رسد.

چی بحث بینندگان شاهد در تاریخ 10 مارس بود نه دفاع از دوستی که سرحال خود را از دست داد صبح بخیر انگلیس پس از انتقادات بی وقفه از Meghan Markle – در واقع ، این هیچ ارتباطی با Piers Morgan نداشت.

در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است.

پیرس مورگان کار خود را رها کرد صبح بخیر انگلیس.

خواه باور داشته باشید که مورگان به خواست خود کناره گیری کرد یا اخراج شد ، شخصیت جنجالی میزبان این شخص بود صبح بخیر انگلیس یک روز و روز دیگر به خاطر نظرات شرورانه درباره مارکل رفت. به دنبال نشست عاطفی بین مارکل ، پرنس هری و اپرا وینفری ، که در آن مارکل فاش کرد با افکار خودکشی دست و پنجه نرم می کند ، مورگان روی آنتن رفت و گفت که او دوشس ساسکس را باور ندارد. وی گفت: “من كلمه ای را كه گفت ، مگان ماركل باور ندارم.” “من باور نمی كنم اگر او گزارش آب و هوا را برای من بخواند.”

در تاریخ 9 مارس ، ITV این بیانیه را منتشر کرد: “پس از بحث و گفتگو با ITV ، پیرس مورگان تصمیم گرفت اکنون زمان ترک است صبح بخیر انگلیس. ITV این تصمیم را پذیرفته است و چیز دیگری برای اضافه کردن ندارد. “

شارون اسبورن در توییتر از او دفاع کرد.

“پیرس مورگان من با شما هستم. من در كنار تو هستم ، “او در 9 مارس نوشت:” مردم فراموش می كنند كه برای عقاید خود پول می گیرید و حقیقت خود را می گویید. “

سپس او را rant در بحث.

همسر آزبورن ، شریل آندروود ، پس از دفاع مجدد از “دوست” خود ، از شخصیت تلویزیونی پرسید که به بینندگانی که احساس می کنند اظهارات مورگان را تأیید می کند ، چه می گوید؟ “به افرادی که ممکن است احساس کنند شما چه می گویید – در حالی که در کنار دوست خود ایستاده اید ، به نظر می رسد که به چیزی که وی گفته است نژادپرستانه اعتبار یا پناهگاه امن می دهید ، حتی اگر موافق نباشید؟ ” اندروود پرسید.

آن زمان بود که اسبورن خاموش شد. “من خیلی احساس می کنم که می خواهم روی صندلی برقی قرار بگیرم زیرا دوستی دارم که به عقیده خیلی ها نژاد پرست است ، بنابراین این باعث می شود من یک نژادپرست باشم؟” او گفت. “این باید با من چه کند؟”

وی در ادامه خواستار آن شد كه آندروود آنچه را كه مورگان تاكنون گفته است نژادپرستانه و بارها بر سر همسنگرش فریاد زد ، مشخص كند. آزبورن گفت: “سعی نکن و گریه کن زیرا اگر کسی گریه می کند ، من باید باشم.” “به من آموزش بده! به من بگویید که وقتی حرفهای نژادپرستانه او را شنیدید. “

آندروود در حالی که می خواست روشن کند که او احساس نمی کند آزبورن نژاد پرست است ، به درخواست اوزبورن پاسخ داد. وی گفت: “این سخنان دقیق نژادپرستی نیست.” “این مفهوم و واکنش به آن است ، زیرا نمی خواهیم به این مسئله بپردازیم [Meghan Markle] یک زن سیاه پوست است ، و سعی در رد کردن آن ، یا به نظر می رسد کمتر از آنچه که هست ، همین است که نژادپرستانه است. اما در حال حاضر من با زنی صحبت می کنم که به اعتقاد من دوست من است و نمی خواهم کسی اینجا این را تماشا کند و بگوید که ما به شما به دلیل نژادپرستی حمله می کنیم.

اسبورن گفت: “من فکر می کنم خیلی دیر است.” “من فکر می کنم که بذر قبلاً کاشته شده است.”

در زیر می توانید تماشا کنید:

افراد در توییتر فکرهایی داشتند.

این داستان به روز خواهد شد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>