در اینجا لیلی جیمز وقتی از او در مورد رسوایی دومینیک وست سوال شد گفت:

[ad_1]

در ماه اکتبر ، Mamma Mia: Here We Go Again ستاره لیلی جیمز و او دنبال عشق کوستار ، ماجرااز دومینیک وست ، با هم دنج ظاهر شدند. اما وست با کاترین فیتزجرالد ازدواج کرده است و این دو با انجام انتخاب عکس در جلوی خانه خود سعی در رسوایی این رسوایی را دارند. آنها حتی یادداشتی را به خبرنگاران تحویل دادند که می گفت: “ازدواج ما قوی است و ما هنوز خیلی با هم هستیم. متشکرم.”

سرانجام ، با سکوت همه افراد درگیر ، ماجرا از بین رفت ، اما اکنون این اتفاق افتاد پیگیری عشق قرار است از بی بی سی پخش شود ، جیمز مشغول مطبوعات است. در مصاحبه با روزنامه گاردین، از لیلی جیمز خواسته شد که در مورد رابطه اش با دومنیک وست اظهار نظر مستقیم نکند ، اما تجربه یافتن خود “در مرکز طوفان رسانه ای”. با توجه به اینکه هنوز در مورد زندگی خصوصی او س aالی بود ، جیمز ترجیح داد با ادب از پاسخ ، که کاملاً حق اوست. وی گفت: “آچ ، من واقعاً حاضر نیستم در این مورد صحبت كنم ،” چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد ، اما الان نمی ترسم ، می ترسم. “

لیلی جیمز ، مایل بود با یکی دیگر از کاستارهای خود ظرف غذا بخورد: اندرو اسکات ، که پس از بازی در “کشیش داغ” به یک نماد جنسی بعید تبدیل شد پشم گوسفند. “اوه ، او فوق العاده است. او خیلی چیزها را به ارمغان می آورد … .من و اندرو در مورد اینکه چگونه لازم نیست برخی از دوستی ها را تعریف کنید صحبت کردیم. همه افراد می توانند به عشق های بزرگ زندگی شما تبدیل شوند. ”جیمز درباره اسکات گفت. وقتی از او س askedال شد که آیا او به “شیدایی داغ کشیش” تسلیم شد ، او گفت ، “البته من این کار را کردم. چه نمایشی او با آن قسمت در قلب همه منجنیق شد. ” که او کرد.

او همچنین از کار با شر برای Mamma Mia: Here We Go Again. جیمز گفت: “او همه چیزهایی بود که شما امیدوار بودید.” “روزی که شِر ترانه بزرگ خود را اجرا کرد ، مادر خود را به صحنه آوردم. او از مانیتورها تماشا می کرد و به نظر می رسید که در محل اجرای شخصی شر ماست. من هرگز آن را فراموش نخواهم کرد. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>