در اینجا نحوه گزارش مگان مارکل و پرنس هری برای دومین سالگرد تولد آرچی گزارش شده است

[ad_1]

Archie Harrison Mountbatten-Windsor در 6 مه دو ساله شد ، و گرچه این جشن ممکن بود کم اهمیت باشد – پاپاراتزی به علاوه بیماری همه گیر برای مگان مارکل و شاهزاده هری هیچگونه شادی بزرگ نیست – اما هنوز هم خاص بود.

یک منبع گفت: “در حالی که هری و مگان آرچی را بزرگ می کنند تا زمین گیر شود ، آنها روز تولد او را با مسافت بیشتری طی می کنند.” هفتگی ما، اضافه كرد كه شاهزاده هری و ماركل “ساختند [his] خودشان کارت بزنند و یک شعر شیرین در داخل آن نوشتند ، و هدیه ها را از جمله اسباب بازی های فضای باز بیرون ریختند و خوش تیپ ترین لباس تولد را برای او خریده اند! ” کاش می توانستیم عکس ببینیم! مارکل و پرنس هری سبک بسیار خوبی دارند ، بنابراین من فقط می توانم تصور کنم که چه چیزی برای آرچی مناسب است.

این منبع با بیان اینکه سلطنتی ها “روز را به طور خصوصی در خانه در Montecito ، کالیفرنیا می گذراندند ، توضیح داد ،” آنها می خواهند آرچی با درک اهمیت بازپرداخت بزرگ شود. ” این زوج به احترام تولد فرزندشان ، از طرفداران و پیروان خود خواستند که به کمک جمع کننده پول واکسن Global Citizen کمک مالی کنند. وی افزود: “ما نمی توانیم برای گرامی داشت تولد پسرمان ، روش طنین اندازتری داشته باشیم. اگر همه ما حاضر شویم ، با دلسوزی برای کسانی که هم آنها را می شناسیم و نه آنها را می شناسیم ، می توانیم تأثیر عمیقی داشته باشیم. ” این زوج همچنین یک عکس جذاب از پسرشان را که بیرون بازی می کند منتشر کردند.

دو قطعاً تعداد لحظه هاست. مگان مارکل و پرنس هری در حال حاضر به دلیل رسیدن تابستان امسال در انتظار فرزند دوم خود ، یک دختر هستند. این منبع می گوید ، “هری و مگان از داشتن چنین کودکی خوش زبان و دلسوز بسیار خوشبخت هستند. آرچی در حال یادگیری شمارش است و مدام می گوید: “دو!”

این نوجوان همچنین آرزوهای خوبی را از خانواده خود در آن طرف برکه دریافت کرد. پرنس ویلیام و کیت میدلتون یک پیام شیرین تولدت مبارک را در اینستاگرام منتشر کردند ، همانطور که حساب اینستاگرام خانواده سلطنتی و کلارنس هاوس ، حساب پرنس چارلز و کامیلا ، دوشس کورنوال.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>