در اینجا چطور آنجلینا جولی می گوید بچه هایش روز مادر او را گریه می کنند

[ad_1]

یادآوری: روز مادر (در ایالات متحده) 9 مه است. اگر هنوز گل سفارش نداده اید ، ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید. با این حال ، اگر شما از بچه های آنجلینا جولی هستید ، احتمالاً قبلاً روی چیزی کار کرده اید.

ستاره آینده همیشگی ها اخیراً گفته شده است اضافی که شش فرزند او ، که او با برد پیت سابق مشترک است ، هنگام تعطیلات ، فوق العاده هستند. آنها فراتر از آن می روند و با هم همکاری می کنند تا روز را خاص کنند. “این برای مادران معنی زیادی دارد ، بنابراین سعی کنید آن را فراموش نکنید … بچه های من همیشه در روز مادر شگفت انگیز بوده اند. سرگرم کننده برای من این است که من هیچ کاری برنامه ریزی نمی کنم ، کاری نمی کنم و همه آنها تمایل دارند با هم کار کنند تا من را با چیزی غافلگیر کنند.

از نظر جولی ، بخشی از سرگرمی این است که مادوکس ، پکس ، زاهارا ، شیلو ، ویوین و ناکس درگیر هر آنچه غافلگیرکننده است می شوند. “این فقط دانستن این است که آنها با هم کاری انجام می دهند و با هم به چیزی فکر می کنند و می خواهند.” بدخیم ستاره گفت.

آنجلینا جولی به همراه فرزندانش (از چپ) پاکس ، شیلو ، ویوین ، زاهارا و ناکس (مادوکس در تصویر دیده نمی شود).

VALERIE MACON / گتی ایماژ

در حقیقت ، بچه های آنجلینا جولی با هدف در نظر گرفتن این روز برنامه ریزی می کنند: مادر را گریه کنید. به طرز خوبی “آنها فکر می کنند این مهم است [to] جولی گفت: “آنها همیشه شوخی می کنند که چقدر سریع گریه ام می گیرد. آنها می خندند که چند بار در روز گریه می کنم یا چقدر سریع گریه می کنم. “اوه ، آنجا او می رود …” “راستش ، این خیلی شیرین است!

بعلاوه همیشگی ها، جولی در هیجان مهمان آتش نشان آینده بازی می کند کسانی که آرزوی مرگ دارند. برای بازیگری که دندان هایش را روی نقش های سنگین بدلکاری مانند لارا کرافت قطع می کرد ، یک خانه بازگشت بود که دوباره خود را درگیر جنگ می کرد. “من بسیار خوش شانس بوده ام. کمی درمان است. وقتی نیاز به شروع به چرخش دوباره داشتم ، می توانم نقش های این چنینی را قدم بگذارم. ” خوب ، آویزان ، حالا می خواهی درست کنی من گریه کردن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>