در اینجا 6 زن تیم المپیک ژیمناستیک ایالات متحده وجود دارد

[ad_1]

جمعیت یکشنبه شب غریدند و به پاهای خود بلند شدند و مشتاق جشن سیمون بیلز بودند ، که تازه صلاحیت هدایت زنان تیم المپیک ژیمناستیک ایالات متحده در بازی های المپیک توکیو را در ماه آینده داشت. بیلز ، یکی از بزرگترین ورزشکاران تاریخ ، در دو روز آزمایش های المپیک ژیمناستیک آمریکا با کسب یک جایگاه اتوماتیک در تیم ، امتیاز برتر را کسب کرد. بر اساس گزارش های رسمی تیم USA ، این بیست و چهارمین برد متوالی و همه جانبه برای این ورزشکار 24 ساله بود.

اما پنج زن دیگر که تیم آمریکا را در المپیک تشکیل می دهند چه کسانی هستند؟ بازی ها قرار است در تاریخ 23 ژوئیه آغاز شوند ، زیرا از تاریخ اصلی خود در سال 2020 به تعویق افتاده است. دنیا بیلز را تماشا خواهد کرد که شاید برای آخرین بار در صحنه المپیک شرکت کند. پنج هم تیمی به او ملحق می شوند: سونیسا لی رده دوم مقدماتی و همچنین جوردن شیلیز ، گریس مک کالوم ، جید کری و مای کایلا اسکینر.

اینجاست که کمی گیج کننده می شود: بیلز ، لی ، شیلیز و مک کالوم نماینده ایالات متحده در مسابقات تیمی هستند. کری و اسکینر در تیم USA هستند ، اما آنها فقط برای کسب امتیازات فردی رقابت می کنند. آنها بین آنها قدرت ظالمانه ای را ترکیب می کنند. هر یک از آنها توانایی حرکتی را دارد که هم هیبت و هم ناباوری جزئی را برمی انگیزد. بیایید تیم USA را ملاقات کنیم:

سونیسا لی

لی ، جوانترین تیم مقدماتی تیم المپیک ژیمناستیک ایالات متحده تنها پس از بیلز دوم است – در واقع ، او در یکی از دو روز آزمون به طور کلی امتیاز بیشتری نسبت به بیلز کسب کرد. بومی سنت پل ، مینه سوتا به خصوص در تیر و میله های ناهموار بسیار قوی است. او دانشجوی دانشگاه اوبرن است و در یک تیم شش نفره در خانه خواهد بود: او پنج خواهر و برادر دارد. لی تنها عضو آسیایی این تیم و اولین ژیمناست المپیک همونگ-آمریکایی است. راه او به المپیک بسیار دردناک است – پدر لی تصادف کرد که باعث فلج شدن زباله ها شد. دو نفر از اعضای خانواده نزدیک او به دلیل ابتلا به COVID درگذشت. او حتی با به تعویق افتادن بازی های المپیک به تمرین ادامه داد. او حتی پس از شکستن پایش در ژوئن 2020 همچنان به امید رسیدن به یک مکان المپیک ادامه داد. در مصاحبه با آی تی، پدر لی ، مربی اش و سایر ژیمناست هایش توانایی او را در رقابت بدون ترس – برای مقاومت در برابر همه فشارها و عقب نشینی ها حساب کردند. او بسیار علاقه مند به کسب مدال در بازی ها است. می خواهید احساس پیری کنید؟ مثل – پیر ، پیر؟ لی در سال 2003 متولد شد.

اردن شیلی

به گفته تیم ایالات متحده آمریکا ، شیلیز ، سومین مقام تیم USA ، به نظر می رسد که همه چیز را دارد: یک توله سگ ، یک TikTok ، یک کمد کفش عالی و شش دیدار بدون سقوط پشت سر هم. واشنگتن 20 ساله به هوستون نقل مکان کرد تا در ورزشگاه خانگی بیلز تمرین کند ، جایی که هر دو به هم نزدیک شدند. چیلز ، که یکی از پنج خواهر و برادر است ، صریحاً در مورد معنای داشتن یک قهرمان جوان و سیاه پوستان صریح گفته است. شیلیز با اشاره به تعداد ورزشکاران سیاه پوست و قهوه ای که از سالن بدنسازی بیرون می آیند ، به USA Today گفت: “ما در حال بیان این مطلب هستیم که مهم نیست شما چه رنگی هستید ، چه کسی باشید ، شما هنوز هم می توانید کارهایی را انجام دهید که دوست دارید.” ، که متعلق به والدین بیلز است. شیلی پس از بازیهای المپیک در UCLA شرکت خواهد کرد ، جایی که احتمالاً بهترین داستان “در طول تابستان با چه چیزی قرار داشتی” را داشته باشد.

گریس مک کالوم

مک کالوم 18 ساله مانند لی ، اهل مینه سوتا و یکی از شش نفر است. مک کالوم توانایی همه جانبه استثنایی دارد – بین خرک ، میله های ناهموار ، کف و تیرآهن ، او واقعاً ضعفی ندارد. “سارا جانتزی ، مربی مک کالوم ، در سال 2019 به ژیمناستیک ایالات متحده آمریکا گفت:” من احساس می کنم بسیاری از مردم گریس را نمی شناسند. “” آنها به نوعی فکر می کنند او را به عنوان یک فرد ساکت و آرام که در آمریکا بسیار سایه دارد ، ژیمناستیک ، اما من فکر می کنم آنها خواهند دید که نیروی واقعی شخصیت او سال آینده بیرون می آید. ” اکنون ، مک کالوم که مدتها انتظار آن را می کشید ، به جهان نزدیک است.

جید کری

کری 19 ساله به عنوان انفرادی در توکیو شرکت خواهد کرد. در حالی که او هنوز بخشی از خانواده تیم USA خواهد بود ، او همچنین نماینده خانواده خود است – پدرش ، برایان کری ، او را از پوشک به المپیک مربیگری کرد. آخر هفته آزمایشی المپیک برای کری مانند سایر ژیمناست ها ناخن گیر نبود – آریزونایی با صعود به یک مسابقه دیگر ، سری جهانی آپارات ، پیش از رسیدن به جایگاه المپیک ایالات متحده موفق شد. Carey تمایل دارد که یک روال کف بی عیب و نقص را نشان دهد و به خصوص در طاق قوی است. پس از المپیک ، او کار خود را در دانشگاه در دانشگاه اورگان آغاز می کند.

MyKayla Skinner

اسکینر ، 24 ساله ، مطالعه استقامت و امید است: او به عنوان بازیکن جایگزین در تیم USA برای بازی های المپیک 2016 ریو خدمت کرد. او در رده سنی بزرگتر ژیمناستیک است و ازدواج کرده است – همسرش جوناس هارمر YouTuber است. اسکینر در مسابقات المپیک امسال به طور کلی پنجم شد ، در حالی که برای رقابت گروهی انتخاب نشده بود ، اما آخرین مکان انفرادی را خنثی کرد. اسکینر گفت: “من دقیقاً همان جایی هستم که باید باشم.” گفت گزارشگر NBC ، درست قبل از اجرای پرتو انفجاری در آزمایشات ، به او کمک کرد تا یک مکان المپیکی را بدست آورد. با یک “خراب کردن” مطمئن فرود می آیید! بعد از روالش روی تشک ، فریادی از شادی بیرون داد. دانشجوی دانشگاه یوتا هنگامی که ماه آینده به عنوان یک فرد در توکیو به رقابت بپردازد ، این قدرت و احساس فدیه را به ارمغان می آورد.

جنی سینگر نویسنده ستاد Glamour است. تو می توانی دنبالش کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>